Przejdź do treści

Tablet PLUG Impact 2 i telefon EVOLVE Gladiator RG 400 w przedsprzedaży w Mobile2.pl

Najnowszy model tabletu PLUG oznaczony jako Impact 2 oraz kolejny telefon EVOLVE z serii RG oznaczony nazwą Gladiator i liczbą 400 pojawią się w przedsprzedaży w należącym do giełdowego Eurotela sklepie internetowym mobile2.pl.

Sklep ma wyłączność na przedsprzedaż tabletu PLUG Impact w okresie od 2 do 10 lutego br. (tablet trafi do zwykłej sprzedaży 11 lutego br.). W ramach promocji do tabletu będzie dodawany futerał, który może również spełniać funkcję wygodnej podstawki pod urządzenie.

Tablet PLUG Impact 2 to nowsza i jeszcze wydajniejsza wersja tabletu Impact. W urządzeniu zastosowano dwurdzeniowy  procesor AML8726, o taktowaniu 2×1,5 GHZ, który w połączeniu z 1 GB pamięci operacyjnej zapewni odpowiednie moce przerobowe oraz płynność użytkowania.

Siedmiocalowa matryca IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli zapewnia z kolei szerokie kąty widzenia oraz doskonałe odwzorowanie barw co wraz z obsługą funkcji Multi-touch gwarantuje zarówno odpowiednie wrażenia estetyczno-wizualne jak i wysoki komfort pracy.

Tablet ma wbudowaną pamięć o pojemności 8GB, z możliwością rozszerzenia do 32 GB, wyposażony jest w modem 3G (WCDMA2100, UMTS900) z funkcją wykonywania połączeń głosowych, GPS, Bluetooth 2.1 EDR, WiFi 802.11 b/g/n, złącza: miniHDMI, mini USB, Audio Jack 3,5 mm, slot kart microSD (max. 32 GB), DC IN i slot na kartę SIM. Działa na systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean, jest wyposażony w kamerę tylną 2,0 megapiksela i przednią 0,3 megapiksela, głośniki stereo i mikrofon.

Z kolei telefon EVOLVE Gladiator RG 400 będzie dostępny w przedsprzedaży w mobile2.pl do 7 lutego.

Najnowszy model telefonu EVOLVE jest wyposażony m.in. w nadajnik kompatybilny z popularnymi nadajnikami walkie-talkie.

Ten wodoszczelny telefon jest odporny na zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 30 minut. Jest również odporny na działanie pyłu, uderzenia i wibracje. Posiada możliwość korzystania jednocześnie z 2 aktywnych kart SIM (Dual SIM). Jest wyposażony m.in. w aparat fotograficzny, kamerę wideo, radio, odtwarzacz MP3.

– Pierwszy tablet PLUG – Impact również oferowaliśmy w przedsprzedaży. Oferta spotkała się z zainteresowaniem naszych klientów, którzy chwalili sobie możliwość wcześniejszego zamówienia interesującego ich sprzętu, dlatego też specjalnie dla nich oferujemy w przedsprzedaży PLUG Impact 2 jak również EVOLVE Gladiator RG 400 – mówi Joanna Ruczyńska, manager sklepu mobile2.pl.

Sklep mobile2.pl korzysta z doświadczenia grupy telekomunikacyjnej Eurotel SA na rynku GSM, w wyniku czego może zapewnić swoim klientom ofertę wysokiej jakości, pochodzącą z polskiej dystrybucji, bogatą w nowości rynkowe, markowe produkty i oryginalne akcesoria GSM, oraz posiadającą gwarancje producentów. Po dokonaniu zakupu wszyscy klienci mogą skorzystać zarówno ze specjalistycznych porad eksperckich jak i pomocy w obsłudze zakupionych produktów. Istotną zaletą wyróżniającą sklep spośród działających na rynku konkurentów jest fakt, że zamówione towary klienci mogą odebrać bez dodatkowych opłat w salonach sieci sprzedaży należących do Eurotel SA na terenie całego kraju.

Grupa telekomunikacyjna Eurotel SA jest od 6 lat notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Posiada znaczącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym obsługując łącznie 350 punktów sprzedaży, w tym T-Mobile (170 punktów) i PLAY (110 punktów) oraz sieć Telewizji „n” z 70 punktami. Sieć sprzedaży tworzona jest w oparciu o własne placówki jak i partnerów handlowych na podstawie podpisywanych z nimi umów dealerskich. Eurotel SA buduje również sieć punktów franczyzowych w oparciu o współpracę bezpośrednio z operatorami. Jest również jednym z dystrybutorów produktów pre-paid takich jak ” T-Mobile na kartę” oraz „Heyah”. Kilka lat temu znalazła się w gronie firm wprowadzających markę „Heyah” na rynek, współuczestnicząc w jej spektakularnym sukcesie. Eurotel był  jedną z pierwszych firm wprowadzających technologię GSM w Polsce, rozpoczynając 16 września 1996 roku nowy etap w telekomunikacji. Do obsługi rynku biznesowego posiada łącznie ponad 150 Autoryzowanych Doradców Biznesowych, potrafiących znaleźć rozwiązanie w oparciu o technologię mobilną praktycznie dla każdego klienta. Spółka jest autoryzowanym przedstawicielem ITI Neovision, operatora telewizji “n”, dystrybuując usługi tej platformy telewizji satelitarnej w sieci punktów sprzedaży, która jest niezależna od innych operatorów telekomunikacyjnych. W skład Grupy Eurotel wchodzi poza tym MediaSystem Sp. z o.o. zajmująca się telesprzedażą i obsługą call center.