Aktualne numery NIP i REGON firm w Panoramie Firm

Kompleksowa baza danych to podstawa każdego biznesu, która podnosi skuteczność wszelkich działań np. z zakresu direct marketingu. Baza Panorama Firm została niedawno uzupełniona i zweryfikowana pod kątem numerów rejestrowych firm – NIP i REGON, obecnie posiada je już ponad 95% firm. Jest to bardzo wysoki wskaźnik uzupełnienia numerów rejestrowych, niespotykany na rynku.

– Nasza baza danych zawiera obecnie dane o ponad 2,3 mln firm i ich ofert. Jest ona wykorzystywana głownie przez działy marketingowe i handlowe firm. Uzupełnienie bazy danych o kolejne 200 tys. aktualnych numerów rejestrowych pozwoliło nam osiągnąć ponad 95% wskaźnik uzupełnienia tych danych. Pozwala to nam utrzymać bardzo wysoką „higienę” naszej bazy danych, ułatwia deduplikację z bazami potencjalnych klientów, pozwala na bieżąco eliminować dublujące się rekordy w bazie oraz uwiarygodnia jej wysoką jakość na rynku. Wszystkie numery rejestrowe w naszej bazie danych mają sprawdzaną poprawność, poprzez sprawdzanie poprawności ich sum kontrolnych, dzięki temu nie mamy w bazie żadnych fikcyjnych numerów – mówi Robert Wójcicki, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu w Eniro Polska.

Unikalne i aktualne dane o firmach znajdujących się w bazie Panorama Firm to bardzo duży potencjał dla firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Z pewnością ucieszy to również marketerów, którym szczególnie zależy na kanale nowych odbiorców, stanowiących jeden z najskuteczniejszych segmentów wykorzystywanych w akcjach marketingowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu