Szkolenie „CRM w praktyce”. Jak wdrożyć i sfinansować system do zarządzania relacjami z Klientem?

More7 Polska wspólnie z Eureka Technology Park zapraszają na kolejną edycję szkolenia „CRM w praktyce”, która odbędzie się 07 marca w Dąbrowie k/Poznania. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość dowiedzieć się od wieloletnich praktyków biznesowych m.in. w jaki sposób zorganizować wdrożenie CRM od strony merytorycznej i finansowej, jakich błędów unikać na etapie przygotowań, oraz jak korzystać z możliwości systemu, aby inwestycja przyniosła zamierzone zyski. Organizatorzy rozszerzyli dotychczasowy program spotkania o zagadnienia związane z pozyskiwaniem środków unijnych na sfinansowanie wdrożenia.

Nie ma co się oszukiwać – wdrożenie systemu do zarządzania relacjami z Klientem to niemała inwestycja dla firmy – wskazuje Daniel Nuszkiewicz, członek Zarządu more7 Polska. Należy więc dysponować odpowiednim budżetem. Dofinansowanie w ramach programów unijnych,  m.in. działania 8.2, może być dla potencjalnych nabywców CRM dużym zastrzykiem finansowym, który znacznie ułatwi wdrożenie. Nie można też zapominać o późniejszym rozliczeniu dotacji. Uznaliśmy, że warto rozszerzyć program naszego szkolenia o te zagadnienia, zaprosiliśmy więc do współpracy specjalistów w dziedzinie pozyskiwania środków unijnych – Eureka Technology Park.

Spotkanie adresowane jest do kadry mającej uczestniczyć we wdrożeniu systemu CRM oraz członków projektów wdrożenia. Wszystkie firmy biorące udział w spotkaniu otrzymają bezpłatny dostęp do CRM7 standard przez 6 miesięcy dla 5 użytkowników oraz darmową analizę przedwdrożeniową w przypadku zakupu systemu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu