Przejdź do treści

Pstryk… i wygrana! Bonarka zaprasza do walentynkowego konkursu fotograficznego

O czym mogą marzyć zakochani 14 lutego? O wycieczce w wymarzone miejsce, o romantycznej kolacji, o słodkim deserze, a może o wspólnym wieczorze w kinie? Każde rozwiązanie jest dobre, jeśli tylko będzie można spędzić czas razem. Dlatego też Bonarka oferuje wszystkim parom szansę na niezapomniane świętowanie Dnia Zakochanych, które w Bonarce potrwa wyjątkowo aż dwa tygodnie.

W centrum handlowym Bonarka City Center, na poziomie 0, w Palmiarni już 2 lutego otwarte zostanie specjalne atelier. Na tle paryskiej dekoracji oraz z wykorzystaniem znajdujących się tam akcesoriów fotografować się będą mogły pary odwiedzające Bonarkę. Za obiektywem stanie profesjonalista, gwarantujący wysoką jakość zdjęć.

A wszystko po to, by umożliwić klientom wygranie voucherów na wycieczki organizowane przez biuro podróży TUI (o wartości 1500, 1000 i 500 zł), 3 kolacji i 3 deserów dla dwojga w restauracjach i kawiarniach Bonarki, a także 21 dwuosobowych wejściówek do Cinema City. Jak otrzymać tak atrakcyjne nagrody? Wystarczy odwiedzić atelier, wymyślić oryginalną pozę lub scenkę, sfotografować się oraz wyrazić zgodę na umieszczenie swego walentynkowego zdjęcia na facebookowym profilu Bonarki (facebook.com/BonarkaCityCenter) i zachęcić znajomych do głosowania na nie. Które pary zbiorą do 20 lutego najwięcej głosów, te otrzymają wymienione wcześniej prezenty. Ponadto, jury konkursowe wybierze swoje 2 ulubione pary, wręczając im nagrodę nagrody – bony wycieczkowe o wartości 1000 i 500 zł.

Nic dodać, nic ująć – po prostu pstryk… i wygrana! Bo każda para fotografująca się w atelier otrzyma unikalną pamiątkę swego uczucia – piękną fotografię.

Zapraszamy wszystkich zakochanych do Bonarki.

Konkurs organizowany we współpracy z TUI, American City Grill House, Mekong oraz Mount Blanc. Regulamin zabawy dostępny jest w Punkcie Informacyjnym Bonarki, na www.bonarkacitycenter.pl oraz www.facebook.com/BonarkaCityCenter.

Bonarka City Center

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.