Niespodzianka dla fanów „Gry o tron”

Po latach udanej współpracy z firmami takimi, jak Apple, Rovio czy Atari, marka Gear4 rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii – a wszystko to za sprawą partnerstwa z jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie, HBO. W swojej bogatej ofercie stacja HBO proponuje nie tylko największe hity kinowe, ale również seriale telewizyjne własnej produkcji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem, zarówno widzów, jak i krytyków. Jednym z takich sukcesów jest serial „Gra o tron”, który od dwóch lat wygrywa liczne rankingi popularności, zdobywając rzesze oddanych fanów. Już teraz mogą oni wyrazić swoją pasję także poprzez dodatki do urządzeń elektronicznych, z których korzystają na co dzień. Firma Gear4 wprowadza do swojej oferty nawiązujące do serialu pokrowce dla iPhone’ów, iPodów i iPadów oraz nowe słuchawki douszne i nauszne.

W nowej serii akcesoriów znalazło się kilka osłonek – cztery dla iPhone’a 5 oraz dwie dla iPoda Touch. Każda z nich opatrzona została bądź logotypem serialu bądź wizerunkami lwów i wilkorów, dzikich zwierząt ściśle związanych z fabułą filmu. Osłonki dopasowane zostały do obudowy urządzeń, dzięki czemu w pełni chronią je przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami, jednocześnie zapewniając wygodny dostęp do aparatów fotograficznych i przycisków umieszczonych po bokach iPhone’ów i iPodów.

Na potrzeby linii Gear 4 Game of Thrones przygotowany został również pokrowiec na iPada mini. Okładkę pokrowca ozdobiono tekstem przysięgi Nocnej Straży – znanego zarówno z serialu, jak i z książki, na podstawie której powstał, bractwa strzegącego wielkiego Muru. Konstrukcja pokrowca pozwala na złożenie go tak, by utworzył stanowisko umożliwiające wygodne korzystanie z iPada. Całość zabezpieczona jest paskiem, dzięki czemu pokrowiec pozostaje szczelnie zamknięty, również podczas transportu.

Serię akcesoriów dopełniają dwa rodzaje słuchawek – niewielkie douszne oraz składane nauszne. Obydwie wersje dostępne są w dwóch odsłonach kolorystycznych – beżu i przygaszonej czerwieni. Wersję beżową zdobi podobizna wilkora, zaś wersję czerwoną – wizerunek lwa. Dzięki wtyczce 3.5 mm słuchawki stanowią uniwersalny dodatek do każdego odtwarzacza muzycznego – to doskonała opcja dla fanów „Gry o tron”, którzy nie posiadają na swoim wyposażeniu urządzeń produkcji Apple.

Cena i dostępność

Linia akcesoriów Gear4 Game of Thrones dostępna będzie w lutym 2013 roku. Cena poszczególnych produktów wyniesie:

  • Osłonki dla iPhone’a 5 – 99 PLN
  • Osłonki dla iPoda Touch – 99 PLN
  • Pokrowiec dla iPada mini – 119 PLN
  • Słuchawki douszne – 79 PLN
  • Słuchawki nauszne – 119 PLN
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu