Microsoft Office 2013: polska premiera

Nowa odsłona najpopularniejszego pakietu biurowego na świecie właśnie debiutuje na naszym rynku. Jest dostępny w czterech podstawowych wersjach plus dwie odmiany sieciowe czyli Office 365. Można je już nabyć m.in. w sieci sprzedaży Vobis Digital.

Oprogramowanie z pod znaku Microsoft Office, to od lat globalny standard w codziennej nauce i pracy, realizowanych za pomocą komputera. Jego nowa wersja wspiera również urządzenia mobilne, czyli tablety. To najwyraźniejszy nowy trend na współczesnym rynku, związany z lawinowo rosnącą popularnością mobilnych rozwiązań.

Office 2013 oferuje pełną integrację z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu, czyli Windows 8. Dotyczy to zarówno strony wizualnej, jak i samego interfejsu (Metro) oraz obsługi, również dotykowej. Oczywiście, istnieje też możliwość klasycznego korzystania z wszystkich programów pakietu, czyli za pomocą klawiatury i myszki.

Najważniejsze cechy pakietu Office 2013:

  • zawiera najnowsze wersje programów: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook
  • udoskonalona komunikacja i wymiana informacji pomiędzy poszczególnymi aplikacjami
  • łatwe udostępnianie online wszelkich dokumentów, prezentacji oraz notatek
  • użytkownik ma do dyspozycji darmowy sieciowy dysk (7 GB) w usłudze online SkyDrive
  • bezpłatny dostęp do aplikacji Office Web Apps, służącej do przeglądania, edytowania i udostępniania dokumentów w trybie online

Natomiast Office 365 to najnowsze wersje w.w. programów w specjalnej wersji sieciowej. Jest to realizowane za pomocą technologii Cloud Computing (chmura). Takie rozwiązanie pozwala wygodnie korzystać z pakietu Office praktycznie w każdym miejscu, o ile mamy oczywiście połączenie z Internetem. Po zalogowaniu się do naszego konta, uzyskujemy łatwy dostęp do wszystkich naszych plików, dokumentów, aplikacji i ustawień. Pakiet Office 365 jest sprzedawany w formie rocznej subskrypcji.

Więcej informacji o Office 2013 PL znajdziemy na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Ceny poszczególnych wersji Office 2013 / 365 w Vobis.pl:

  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów: 499 zł (przy zakupie z nowym komputerem lub notebookiem 429,00 zł)
  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm: 999 zł
  • Office 2013 Professional: 1999 zł
  • Office 365 Home Premium dla Użytkowników Domowych: 359 zł (przy zakupie z nowym komputerem lub notebookiem 289,00 zł)
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu