Event Manager – mobilne aplikacje do eventów

Firma Infor IT wypuściła na rynek platformę do generowania aplikacji mobilnych dedykowanych działom marketingu oraz organizatorom eventów.

Platforma Event Manager to narzędzie, przy pomocy którego w prosty sposób, bez udziału programisty, można wygenerować aplikacje mobilne służące do interaktywnej komunikacji z uczestnikami dowolnego eventu.

W skład platformy wchodzi bogaty zestaw modułów, między innymi: program wydarzenia, galerie, baza wykładowców, partnerów i wystawców, moduł ankiet, reklam i wiele innych.

Każda aplikacja może być opatrzona unikalną ikonką, nazwą, zawierać logo organizatora oraz logo eventu. Może mieć też w pełni indywidualną szatę graficzną oraz zestaw modułów dopasowany do danego eventu.

Do 14 lutego platforma jest oferowana w promocyjnej cenie 4999 zł netto. W tej kwocie otrzymuje się możliwość wygenerowania po jednej aplikacji na każdą z dwóch najważniejszych platform mobilnych: iPhone oraz Android Smartphone, co otwiera drogę dotarcia do kilkuset tysięcy potencjalnych klientów.

Prezentacja działania przykładowej aplikacji wygenerowanej z platformy Event Manager: http://www.youtube.com/watch?v=-oTnoD1l7j8

Szczegóły dotyczące platformy Event Manager znajdują się na stronie: http://www.eventmngr.pl/