Przejdź do treści

Czym żyje sieć, czyli „Socjal”– nowa audycja w Radiu Eska ROCK

eska rockNowy program autorski będzie nadawany na antenie Radia Eska ROCK w każdą niedzielę o godzinie 17:00. „Socjal” poprowadzą prezenterzy stacji – Agnieszka Szkuta-Cukierska i Radek Nałęcz.

Dwugodzinna audycja będzie poświęcona tematyce związanej popkulturą, Internetem i mediami społecznościowymi.Jak zapewniają prowadzący nie zabraknie w niej informacji o kultowych grach komputerowych, filmach i  serialach. W programie prezentowana będzie również muzyka, która towarzyszy takim produkcjom.

– To cotygodniowy zasiłek popkulturowy dla tych, którzy potrafią wykonać vulcan salute, wiedzą kto to kot Rademenes i umieją wielokrotnie rozwinąć skrót LOL – mówią autorzy programu – Zapraszamy do słuchania wszystkich graczy, serialożerców i socialmedioznawców. Tych, którzy jak my żyją siecią i spędzają w niej mnóstwo czasu. Socjal jest wypadkową naszych prywatnych zainteresowań, o których będziemy opowiadać podczas audycji.

„Socjal” zadebiutował na antenie w ubiegłą niedzielę i jest promowany na antenie Radia Eska ROCK, na stronie www.eskarock.pl oraz na profilu stacji na Facebook’u.