UST-M od stycznia ze Sferą PR

Wrocławska agencja Sfera PR od stycznia 2013 roku pracuje dla firmy UST-M Sp. z o.o. z Tomaszowa Mazowieckiego. UST-M jest polskim producentem filtrów do wody, przeznaczonych do użytku domowego i przemysłowego. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek filtry w przyjaznych dla środowiska obudowach wytwarzanych z tworzywa PET. UST-M jest także jedynym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie producentem systemu centralnego odkurzania – Vacu USM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników.

Współpraca ze Sferą PR obejmuje działania media relations, przeprowadzenie sesji zdjęciowych, doradztwo wizerunkowe oraz wsparcie w zakresie marketingu i komunikacji z partnerami handlowymi. Projektem zajmuje się zespół Małgorzaty Wolskiej, PR Account Executive. Pozyskanie nowego klienta do portfolio Sfery PR jest wynikiem pracy zespołu sprzedażowego pod kierunkiem Bartka Zielińskiego, Dyrektora ds. Sprzedaży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu