Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

inproInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Obecnie trwają przekazania mieszkań w budynku A. Spośród 83 lokali zaprojektowanych w tym etapie 65% zostało już oddanych do użytkowania, a w aktualnej ofercie pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie budynku A osiedla City Park została wydana 31 grudnia 2012 roku. Pod koniec zeszłego roku i w pierwszych dniach stycznia br. Inpro przekazało nowym właścicielom łącznie 54 lokali mieszkalnych, spośród 78 sprzedanych. Dostępnych dla kupujących jest 5 ostatnich mieszkań w budynku A.

W pozostałych trzech budynkach (B-D), które są w trakcie realizacji, Inpro zaoferowało klientom 254 lokali i 60% spośród nich zostało już sprzedanych.

„Przejęcia lokali przez klientów idą zgodnie z planem. W połowie lutego br. planujemy oddać do użytkowania kolejny budynek B. Sprzedaż mieszkań w pierwszych czterech budynkach również jest na satysfakcjonującym poziomie ponieważ zostało nam w ofercie jedynie 30% lokali.” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy Inpro S.A.

Osiedle City Park jest strategiczną i jedną z największych inwestycji w ponad 25-letniej historii Spółki. Obejmuje łącznie sześć budynków z 336 lokalami w budynkach A-D, które są oferowane do sprzedaży oraz 173 lokalami w budynkach E i F, które są planowane do realizacji. Powierzchnia mieszkań waha się od 33,4 m2 do 112,7 m2 (z możliwością łączenia). PUM całej inwestycji wynosi 27.278 m2. Osiedle zlokalizowane jest na Gdańskiej Zaspie,w odległości tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Prace budowlane rozpoczęły się w maju 2011 roku.

Budynek B zostanie oddany do użytkowania w połowie lutego br. Budynki C i D będą gotowe w drugiej połowie br., kolejno we wrześniu i październiku. Mieszkania z tego etapu są już dostępne w ofercie sprzedaży Inpro. Z kolei mieszkania w planowanych budynkach E i F nie są jeszcze oferowane do sprzedaży.

Osiedle City Park zapewni mieszkańcom wysoki komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona zostanie o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Według projektu, osiedle będzie częściowo ogrodzone z całodobowym monitoringiem oraz portiernią wewnątrz budynków.

Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne. Bezpośrednia lokalizacja osiedla przy Parku im. Jana Pawła II zapewni mieszkańcom komfort rekreacyjny, a bliskie otoczenie centrów handlowych – nieocenioną wygodę.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną, 150-osobową kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu