Przejdź do treści

ABC DATA dystrybutorem telefonów Yealink

ABC Data rozpoczęła współpracę z VoIPoint, największym importerem produktów IP marki Yealink w Polsce. Oferta ABC Daty wzbogaci się o pełną gamę produktów Yealink, w tym wysokiej klasy telefony IP.

Produkty Yealink to oprócz wysokiej klasy telefonów IP: wideotelefony, telefony USB oraz akcesoria tworzone przez doświadczonych inżynierów przy współpracy z producentami najlepszych układów elektronicznych takimi jak Texas Instruments.

„VoIPoint będzie nie tylko dostarczał sprzęt ABC Dacie, ale także zadba o pełną opiekę techniczną przez dedykowanych inżynierów oraz obsługę gwarancyjną produktów Yealink. Każdy z telefonów jest objęty dwuletnią gwarancją door-to-door. Jako importer staramy się wspierać w pełni naszych partnerów biznesowych pod każdym względem, usprawniając w ten sposób  naszą wspólną działalność na rynku.” –mówi  Tomasz Owczarek, Dyrektor zarządzający VoIPoint.

Telefony Yealink pozwalają na płynne migrowanie z systemu analogowego do platform SIP (Self Installing Platforms), zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), mają polskie menu i są energooszczędne.

„Ze względu na naszych klientów  sukcesywnie rozwijamy ofertę ABC DATA o nowe marki i produkty. Ostatnim odkryciem jest firma VoIPoint i produkty Yealink. Wzbogacając nasz asortyment, mamy na uwadze, przede wszystkim naszych klientów. Ważna jest dla nas zarówno  wysoka jakość dystrybuowanych produktów, jak również opieka techniczna po zakupie. W przypadku  produktów Yealink to dwuletnia gwarancja door-to-door. Oprócz wsparcia gwarancyjnego produkty firmy VoIPoint cechuje wysoka jakość, łatwa integracja i użytkowanie oraz przystępna cena.” – mówi Grzegorz Naja, dyrektor sprzedaży i marketingu Value+ ABC Data.

Pełna oferta produktów wraz ze specyfikacją jest dostępna na stronie: www.yealink-polska.pl, a informacje na temat technologii VoIP dostępne są pod adresem: http://www.voipoint.pl

O firmie VoIPoint

VoIPoint jest największym w Polsce specjalistycznym dystrybutorem sprzętu VoIP (Voice over IP). Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Yealink, snom (telefony IP), Dinstar, beroNet, Portech (bramy IP) i wiele innych. Od niedawna firma wprowadziła również własną linię produktów sygnowanych logo VoIPoint. Pierwszym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest bramka VoIP , z funkcją routera, posiadająca dwa porty telefoniczne (FXS) – VoIPoint CVA-2S (2xFXS).

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest jednym z liderów rynku dystrybucji sprzętu IT w Polsce i jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data S.A. dysponuje największą na rynku ofertą ponad 56 tysięcy produktów, ponad 300 renomowanych dostawców.

W czerwcu 2011 roku ABC Data S.A. rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych pod własną marką Colorovo. W połowie listopada marka Colorovo poszerzyła swoją ofertę o kolejną grupę produktową – elektronikę użytkową, wprowadzając na rynek tablet – CityTab. Plany przewidują wprowadzanie kolejnych produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe oraz do urządzeń mobilnych), a także następnych produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”. Pod tą marką Spółka oferuje obecnie ponad 400 produktów we wszystkich krajach, na terenie których działa.