Przejdź do treści

Znacznie tańsze połączenia do polskich sieci GSM

Telefonia internetowa HaloNet obniża od 24 stycznia br. ceny za połączenia z polskimi numerami komórkowymi.

Operator telefonii HaloNet informuje, że od 24 stycznia br. zmniejszy stawki za rozmowy telefoniczne z polskimi numerami mobilnymi. Cena za jednominutowe połączenie wychodzące do wszystkich sieci GSM będzie teraz ujednolicona i wyniesie 24 grosze. Dzięki wprowadzonym zmianom koszty połączeń do Orange, Plus i T-Mobile ulegną obniżeniu o około 14%, a w przypadku pozostałych sieci (w tym również Play) zniżka wyniesie ponad 40%.

Ponadto operator HaloNet zapewnia, że połączenia będą w dalszym ciągu realizowane zgodnie z dotychczas obowiązującymi standardami tzn. z jednosekundowym naliczaniem oraz z funkcją prezentacji numeru dzwoniącego (CLIP), która jednak nie wyklucza możliwości zastrzeżenia wyświetlania się danego numeru.

Szczegółowy cennik usługi HaloNet jest dostępny pod adresem: www.halonet.pl/cennik/

Telefonia HaloNet to jedna z pierwszych i najbardziej znanych marek na polskim rynku VoIP. Oprócz konkurencyjnych stawek cenowych za rozmowy, oferuje swoim klientom m.in. telekonferencje, wirtualną centralę, wideokonferencje, fax internetowy oraz numery telefonów już od 1 zł / rok.