Przejdź do treści

WSKiZ uruchamia bezpłatną ofertę kursów e-learningowych

Studenci poznańskiej Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania zyskali dostęp do bezpłatnej oferty kursów online. To wynik współpracy partnerskiej nawiązanej z platformą e-learningową NetAkademia.pl.

Na obecną chwilę studenci Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu mogą bezpłatnie korzystać z dwóch kursów online, udostępnionych przez NetAkademia.pl. Materiały zawarte w szkoleniu „Jak zdobyć pracę” to niepublikowane dotąd porady, których zastosowanie ułatwi poruszanie się po rynku pracy. Pokazuje, co zrobić, by wyróżnić się mądrze i czego należy unikać, by nie polec w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Drugi kurs, „Pierwsza Pomoc”, to wskazówki dotyczące niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

To dopiero początek współpracy: – W pierwszym kwartale 2013 roku nasi studenci zyskają dostęp do kolejnych szkoleń realizowanych za pośrednictwem platformy NetAkademia.pl. Będą to kursy poświęcone takim zagadnieniom, jak autoprezentacja, asertywność czy zarządzanie stresem. Ich ukończenie ma pozwolić studentom na podniesienie własnych umiejętności oraz zyskanie wiedzy, która ułatwi start na rynku pracy – mówi Krzysztof Szozda, kierownik marketingu Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania.

Odbycie kursów zajmuje około 4 godziny. Szkolenie kończy się sprawdzianem, a jego pozytywne zaliczenie – otrzymaniem certyfikatu. Koszt kursów online to 59 zł, jednak dzięki współpracy nawiązanej z NetAkademia.pl, studenci WSKiZ mogą odbyć je za darmo. Wystarczy zgłoszenie w biurze rekrutacji Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronach www.wskiz.edu oraz www.netakademia.pl.