Przejdź do treści

Sezon nie kończy się zimą – nowości HEAT DEMON

Trzymaj się ciepło i ciesz jazdą, nawet w chłodne dni. Proponowane systemy podgrzewanych akcesoriów motocyklowych to wyższy komfort, teraz dostępny także dla posiadaczy motocykli typu chopper, cruiser i Honda Gold Wing. Przedstawiamy, niedostępne do tej pory na polskim rynku, nowości amerykańskiej marki HEAT DEMON.

HEAT DEMON to kompleksowe rozwiązania przeznaczone dla tych, którzy lubią jazdę poza sezonem, nie marznąć jednocześnie w czasie niskich temperatur, chłodów czy deszczu. To przede wszystkim, wyposażone w regulatory i kontrolery LED, systemy podgrzewania manetek motocyklowych, siedzeń, kamizelek i wkładek do butów. Dziś skupimy się na opisie pierwszego z nich.

Zatem system podgrzewanych manetek, czy na pewno warty inwestycji? Na korzyść przemawia kilka aspektów.

Po pierwsze – nieporównywalnie wyższy komfort jazdy w czasie zimnych czy deszczowych dni.

Po drugie – nowatorski system montażu, w końcu maty grzewcze montujemy wewnątrz kierownicy lub pod manetki (likwidując lub ograniczając wystające kable).

Po trzecie – elegancja/wygląd, masz do wyboru dwa rodzaje kontrolera – czarny lub chromowany (jest to jedyny widoczny na zewnątrz element systemu).

Po czwarte – uniwersalność, tego typu system zamontujesz do dowolnego typu i rodzaju manetek, bez konieczności wymiany ich na inne.

System podgrzewania manetek HEAT DEMON zamontujesz w każdym motocyklu, także tych typu chopper, cruiser i Honda Gold Wing. Posiada 4-stopniową regulację grzania ze wskaźnikiem LED oraz 2-ma trybami podświetlenia (nocny i dzienny), dzięki czemu szybko osiągniesz i utrzymasz pożądaną temperaturę. Zamontowanie takiego zestawu jest proste, możesz to zrobić samodzielnie. W komplecie dostajesz pełne okablowanie, które wpinasz do akumulatora, a następnie podłączasz do zamontowanego wcześniej sterownika i łączysz z podgrzewaniem manetek. Ile zapłacimy za tę przyjemność? Cena to jedyne 499 zł.

Wyłącznym dystrybutorem marki HEAT DEMON w Polsce jest firma Lidor.