Nic Cię już nie zaskoczy na drodze dzięki nawigacji MODECOM FreeWAY MX3 HD

MODECOM FreeWAY MX3HD jest następcą uznanej przez klientów oraz redakcje branżowe serii nawigacji FreeWAY MX2 HD.  Wprowadzony właśnie przez polskiego producenta nowy model nawigacji w odróżnieniu od poprzedniej wersji charakteryzuje się jeszcze lepszymi parametrami lokalizacji oraz wyznaczania trasy.

Seria nawigacji satelitarnych FreeWAY MX2 od wielu lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych klientów. Komercyjny sukces poprzedniego modelu zachęcił producenta do dalszego rozwoju wspomnianej serii. Prezentowany model nawigacji MODECOM FreeWAY MX3 HD jako godny następca swojego poprzednika charakteryzuje się lepszymi parametrami technicznymi dzięki którym jeszcze szybciej przetworzy dane oraz wyznaczy trasę planowanej podróży. Za tak nadzwyczajną wydajność urządzenia odpowiada zaprojektowany specjalnie dla nawigacji satelitarnej, wysokiej klasy procesor SiRF Atlas-V o częstotliwości taktowania 664MHz. Wsparciem dla tej wydajnej jednostki jest doskonała pamięć RAM typu DDR2 o pojemności 128MB.

MODECOM FreeWAY MX3 HD to urządzenie, które oprócz głównej cechy, czyli sprawnego nawigowania do celu, oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcji i możliwości.  Zastosowany w tym produkcie wysokiej klasy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800*480 pikseli umożliwia sprawne oglądanie filmów, czy przeglądanie stron internetowych. Dodatkowo wyświetlacz posiada bardzo interesującą funkcję w postaci wbudowanego czujnika światła, za sprawą którego jasność wyświetlacza jest automatycznie dopasowana w zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Z kolei zamontowany w urządzeniu moduł Bluetooth® umożliwi użytkownikowi odbieranie lub wysyłanie poczty albo po prostu sprawne przeglądanie stron internetowe podczas np. postoju.  Bezprzewodowe połączenie z telefonem komórkowym za pomocą technologii Bluetooth pozwoli również na efektywne wykorzystanie nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. Warto również wspomnieć o zastosowanym w najnowszej nawigacji firmy MODECOM, transmiterowi FM miłośnicy dobrej muzyki będą mogli przesyłać bezpośrednio do zamontowanego w samochodzie radia muzykę ze swojej ulubionej playlisty.

Cena sugerowana urządzenia: 449 zł/brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu