Przejdź do treści

Maxi Clean – czystość dzięki nanotechnologii

Codzienna pielęgnacja powierzchni ceramiki sanitarnej to żmudne i czasochłonne zajęcie. Okazuje się, że nie musi stanowić to już dłużej problemu. W ofercie firmy ROCA Polska pojawiła się właśnie powłoka Maxi Clean, która jest remedium na te uniedogodnienia. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się na jej zastosowanie będą mogli przekonać się, że utrzymanie w czystości elementów wyposażenia łazienki jest proste, a do tego – ekologiczne i ekonomiczne.

Utrzymanie łazienki w czystości jest zadaniem, do którego większość konsumentów podchodzi z umiarkowanym entuzjazmem. Miejsce to wymaga szczególnej troski – nakładu czasu i specjalnych środków, często bardzo kosztownych. Dodatkowo istnieje możliwość trwałych uszkodzeń – preparaty do czyszczenia mogą być przyczyną zarysowań, które niszczą estetyczną powierzchnię. Firma ROCA Polska bazując na swoim doświadczeniu od grudnia rozszerzyła swoją ofertę o możliwość zastosowania powłoki Maxi Clean na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość jest sprawą priorytetową.

Maxi Clean stanowi dodatkową powłokę ceramiki sanitarnej aplikowaną podczas procesu produkcji. Powłoka jest produktem zaawansowanym nanotechnologicznie, co dla użytkownika oznacza zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie czystości i wysoki poziom higieny. Nanotechnologia pozwala na tworzenie materiałów wysokiej jakości. Maxi Clean sprawia, że powierzchnia ceramiki staje się wyjątkowo gładka, a przez to – zapobiega osadzaniu się na niej zanieczyszczeń i różnego typu zabrudzeń. Dobrze ilustruje to przykład wody. Krople na takiej powłoce ulegają bowiem sperleniu – tworzą zwartą strukturę, którą łatwo usunąć.

Warto podkreslić, że pielęgnacja elementów ceramiki sanitarnej z powłoką Maxi Clean jest bardzo prosta. Nie wymaga dużo czasu i specjalistycznych środków. Wystarczy jedynie miękka ściereczka oraz trochę ciepłej wody. Nie potrzeba nic więcej. Jedynie w przypadku większych zabrudzeń zaleca się zastosowanie delikatnych środków czyszczących. Utrzymanie w czystości powłoki Maxi Claen jest zatem ekologiczne oraz ekonomiczne – nie potrzeba żadnych środków aktywnych powierzchniowo albo ściernych, które niszczą delikatne, gładkie powierzchnie.

Powłoka Maxi Clean jest dostępna jako opcja w kolekcjach Dama Senso, Meridian, Hall, Happening, Khroma, America, Veranda, Element, Frontalis, Barcelona oraz w linii oferowanych umywalek pozaseryjnych. Jest wykonywana na zamówienie, a czas realizacji wynosi w wersji standardowej 14 dni. Powłoka jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Koszt jej wykonania to 120 zł netto dodawane do ceny katalogowej produktu w wersji standardowej.

Powłoka Maxi Clean pomaga w codziennej pielęgnacji ceramiki sanitarnej. Zapewnia większą higienę oraz ułatwia utrzymanie produktów w nienagannej czystości.

Informacje o firmie ROCA

rocaROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce. www.roca.com