Przejdź do treści

Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Park

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, wprowadza do sprzedaży 130 nowych mieszkań i lokali z budynku C inwestycji Chmielna Park. Osiedle powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Projekt został opracowany przez DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski, natomiast generalnym wykonawcą jest Inpro S.A. Cała inwestycja obejmuje 314 lokali mieszkalnych. Ceny mieszkań z budynku C zaczynają się od 5.100 zł netto za m2.

„Wprowadzenie do sprzedaży nowych mieszkań i lokali z budynku C osiedla Chmielna Park to naturalny krok w celu powiększenia oferty w tej inwestycji. Mieszkania z budynku A sprzedają się na zakładanym poziomie, stąd zwiększamy ilość lokali, aby klienci mieli szeroki wybór. Po wprowadzeniu nowych lokali do dyspozycji kupujących będzie 149 mieszkań. Już dzisiaj można na stronie www.inpro.com.pl zobaczyć i zarezerwować wybrane lokale z budynku C” – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.

Inpro SA wprowadziła do sprzedaży 122 mieszkania z budynku C o powierzchni od 31,5 m2 do 153,9 m2 oraz 8 lokali użytkowych. Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa razem z powierzchnią usługową budynku C będzie wynosiła 8.006 m2, natomiast całej inwestycji 21.556 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 5.100 zł netto/m². Budowa inwestycji rozpoczęła się wiosną 2012 roku. Oddanie pierwszego budynku A planowane jest na koniec III kwartału 2013 roku. Rozpoczęcie budowy budynku C planowane jest na wiosnę 1013 roku, natomiast zakończenie we wrześniu 2015 roku.

Chmielna Park to kompozycja trzech budynków zlokalizowanych na Wyspie Spichrzów przy ulicach Chmielnej i Toruńskiej. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą wyróżniająca się na tle zabudowy Gdańska dzięki dziewięciokondygnacyjnej wieży w budynku B, wyraźnie dominującej nad całym kompleksem i zabudową Starego Przedmieścia. Zabudowa tarasowa inwestycji została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania nasłonecznienia oraz walorów widokowych w kierunku Głównego Miasta. Wysoką klasę projektu podkreślą również tereny zielone, elementy małej architektury, a także dostosowanie budynków do wymagań osób niepełnosprawnych.

 

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów