Przejdź do treści

Nowości od Geniusa na CES 2013

W dniach 8-11 stycznia 2013 roku w Las Vegas odbędą się targi Consumer Electronics Show 2013. Jest to jedna z największych na świecie imprez IT. W 2012 roku liczba odwiedzających przekroczyła 150 tysięcy. Na targach obecne są praktycznie wszystkie znane firmy z branży IT, w tym Genius.

W trakcie Consumer Electronics Show Genius przedstawi nowe produkty, które będą miały swoją premierę rynkową w 2013 roku. Na stoisku będzie można zobaczyć m.in. urządzenia dedykowane współpracy z nowym systemem Windows 8, nowe akcesoria dla graczy z serii GX-Gaming oraz ulepszoną wersję urządzenia Ring Mouse.

Na szczególną uwagę zasługuje mysz Genius Touch Mouse 6000 mająca ułatwić pracę z systemem Windows 8. W tym urządzeniu standardowe przyciski zostały zastąpione panelem dotykowym obsługującym gesty umożliwiające intuicyjną obsługę nowego interfejsu Metro UI.

GX-Gaming Gila jest obecnie najbardziej zaawansowaną myszką w ofercie Genius przeznaczoną dla graczy. Laserowy sensor pozwala na płynną regulację czułości w zakresie od 200 do 8200 dpi. Nowatorska funkcja „Sniper” za pomocą jednego przycisku pozwala na jednoczesny zoom oraz zmniejszenie dpi, co powinno zwiększyć precyzję podczas celowania. Kolejną innowacyjną funkcją jest „Angle snapping”, mająca na celu zwiększenie precyzji przy szybkich ruchach myszą.

Genius Ring Mouse 2 pozwala na pełną kontrolę nad komputerem za pomocą myszki znajdującej się „w powietrzu”. Niewielkie urządzenie o kształcie pierścienia pozwala na sterowanie kursorem myszy oraz szybkie przewijanie w czterech kierunkach.

Wszystkie produkty zadebiutują w sprzedaży w 2013 roku. Sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze znane. Każdy objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.