Przejdź do treści

Gazela Biznesu 2012 dla spółki Inwestycje Alternatywne Profit SA

gazele biznesuInwestycje Alternatywne Profit SA (IAP), wieloletni lider polskiego rynku metali szlachetnych i spółka, która zamierza w I kwartale 2013 zadebiutować na NewConnect znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. W XIII rankingu Gazele Biznesu prowadzonym przez Puls Biznesu, spółka zajęła 262. miejsce w zestawieniu 4342 najszybciej rozwijających się firm w Polsce i aż 58. pozycję na Mazowszu.

Doroczne zestawienie bierze pod uwagę wyłącznie firmy, które na przestrzeni ostatnich trzech lat notowały nieprzerwany wzrost przychodów. Po analizie, przeprowadzonej przez wywiadownię gospodarczą Coface Polska, IAP osiągnął imponujący wynik: 257% wzrostu, przy zysku netto 4 364 905 zł za 2011 rok. Przyniósł on spółce 262. miejsce w rankingu ogólnopolskim i aż 58. pozycję na Mazowszu.

Trafiając do tego prestiżowego zestawienia, spółka wyraźnie pokazała, że do sukcesu w branży metali szlachetnych dochodzi się systematyczną, wieloletnią pracą. Czasy się zmieniają, koniunktura przychodzi i odchodzi, a najlepsi pozostają na szczycie.