Przejdź do treści

SpyPhone Android Rec Pro 4.0 – nowa odsłona popularnego programu

Możliwość nagrywania rozmów, przekazywania SMS-ów, zdjęć oraz określenie dokładnej lokalizacji telefonu to najważniejsze cechy najnowszej wersji oprogramowania SpyPhone w wersji dla Androida 4. Program, który umożliwia pełny monitoring smartfonów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego od Google, jest już dostępny w sprzedaży.

Nowa wersja SpyPhone, dedykowana dla telefonów z Androidem została specjalnie zoptymalizowana do pracy z najnowszymi wersjami tego systemu z serii 4.x. Program jest więc kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi obecnie na rynku modelami smartofnów z oprogramowaniem Google. Jak zapewnia producent, również właściciele starszych aparatów będą mogli z niego skorzystać, gdyż aplikacja może zostać zainstalowana nawet na telefonach z Androidem 2.2.1.

Do najważniejszych cech SpyPhone Android Rec Pro 4.0 należy możliwość rejestracji i przekazywania „na żywo” wszystkich rozmów telefonicznych. Program potrafi przygotować nagrania w popularnym formacie 3GP i przesłać je na ustalony adres e-mail. Nowa wersja, wykorzystuje funkcję 2-way call recording dostępną m.in. w Samsungu Galaxy S3. Pozwala to na przechwycenie rozmów bezpośrednio z linii sygnałowej, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakość nagrań. Oprócz monitorowania połączeń telefonicznych możliwe jest również nagrywanie dźwięków otoczenia. Wśród dostępnych opcji jest też przekazywanie SMS-ów oraz wiadomości MMS. Wiadomości tekstowe pełnią jeszcze jedną, bardzo ważną rolę, przy ich pomocy można zdalnie sterować SpyPhonem. Wystarczy wysłać odpowiednią komendą, by telefon wykonał określoną czynność.

Najnowsza wersja programu potrafi również określić pozycję telefonu z dokładnością do 5 metrów przy pomoc odbiornika GPS. W przypadku, gdy z powodu gęstej zabudowy terenu lub zalesienia niemożliwe jest odnalezienie satelitów systemu namierzającego, SpyPhone potrafi podać przybliżoną lokalizację na podstawie informacji o nadajnikach sieci komórkowej.

Do wysłania zebranych informacji na adres e-mail program wykorzystuje połączenie 3G lub, gdy jest to możliwe, korzysta z sieci bezprzewodowych Wi-Fi. Oprogramowanie jest praktycznie niewykrywalne, co powoduje, że jest częstym wyborem wśród profesjonalistów.

Program wraz z 2-letnią licencją można nabyć w sieci sklepów Spy-Shop.pl.

O Spy-Shop.pl

spyshopSpy Shop to sieć sklepów detektywistycznych działającą na rynku od 2007 roku. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnej obsługi technicznej. Przeszkoleni pracownicy zapewniają fachowe i indywidualne podejście do potrzeb odbiorców. Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego takiego jak: podsłuchy, keyloggery, dyktafony, minikamery, monitoring GPS, wykrywacze kamer i podsłuchów, zagłuszacze, urządzenia do dyskretnej komunMożliwość nagrywania rozmów, przekazywania SMS-ów, zdjęć oraz określenie dokładnej lokalizacji telefonu to najważniejsze cechy najnowszej wersji oprogramowania SpyPhone w wersji dla Androida 4.ikacji oraz alkomaty.