Przejdź do treści

Pegasus PR w świecie designu

W grudniu 2012 roku agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z DADO DESIGN – marką, zajmującą się sprzedażą nowoczesnych i oryginalnych mebli oraz dodatków do wnętrz. W ramach działań agencja zajmuje się planowaniem i wdrożeniem strategii komunikacyjnej, współtworzeniem wizerunku firmy, relacjami z mediami i organizacją eventów. Pegasus PR prowadzi również dla DADO DESIGN komunikację w mediach społecznościowych (Facebook, Pinterest). Za działania odpowiada Ewa Danielak. Agencja Pegasus Public Relations została wybrana na podstawie rekomendacji i dotychczasowego doświadczenia.

Marka DADO DESIGN oferuje unikatowe i nowoczesne meble, w większości pochodzące z Włoch. Główni producenci dostępni w ofercie DADO DESIGN to: Infiniti, Kleiber, Slide oraz Emeco. DADO DESIGN to przede wszystkim oryginalne wzornictwo, nowoczesne formy i wysoka jakość, prosto od światowych projektantów.

Więcej o ofercie: www.dadodesign.pl

Pegasus Public Relations jest częścią Pegasus Group, obecnej na polskim rynku od 1991 roku. Grupa ma doświadczenie w projektowaniu oraz realizowaniu kompleksowych strategii komunikacyjnych dla polskich i międzynarodowych klientów z sektorów m.in.: FMCG, budowlanego i wnętrzarskiego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego, alkoholowego, obuwniczego, outdoorowergo. Pegasus Group należy do dwóch międzynarodowych sieci zrzeszających niezależne agencje public relations – PRN oraz reklamowe – Interpartners.