Przejdź do treści

Tymi prezentami nie pogardzisz

Obdarowywanie bliskich prezentami to jeden z przyjemniejszych momentów, dlatego ważne jest aby wybrać dla każdego odpowiedni. Świąteczne prezenty mogą wywołać uśmiech na twarzy oraz zadowolenie, jeśli tylko będziemy pamiętać o kilku zasadach.

Wybierając prezenty dla rodziny, znajomych, musimy pamiętać o ich gustach oraz o tym, że każdy ma swoje upodobania. Przed kupieniem prezentu, warto rozeznać się w zainteresowaniach oraz ulubionych rzeczach poszczególnych osób. Prezenty dobrze dobrane są miłym dodatkiem i mogą sprawić radość. W Polsce przyjmuje się że nie powinniśmy dawać zwierząt, warto także unikać butów, gdyż wróżą rozpad związku, rękawiczek, bo sprzyjają kłótni, krzyża oraz pereł, bo przyniosą nieszczęście. Najczęściej kupowanymi rzeczami są słodycze, książki i biżuteria. My proponujemy odejść od sztampowych upominków i pomyśleć o bardziej kreatywnych pomysłach.

Karnet po taniec

Taniec zadomowił się u nas na dobre. To on stał się pewnego rodzajem styla życia. Jest to modna forma wypoczynku, która poprawia nasze samopoczucie oraz wygląd. Ciekawym pomysłem na prezent może być karnet do szkoły tańca. Karnet pozwoli rozeznać się oraz sprawdzić czy będziemy chcieli na dłużej skorzystać z zajęć. Taka forma prezentu może sprawdzić się dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła Free Art Fusion posiada szeroki wybór zajęć, dlatego każdy będzie mógł znaleźć dla siebie te najbardziej idealne.

Karnet do spa

Dobrym i ciekawym prezentem jest wręczenie karnetu na zabiegi w salonie kosmetycznym. Czas wyłącznie dla siebie, uczta dla ciała i zmysłów. Mamy do wyboru np. stylizacje paznokci, masaże czekoladą lub kozim mlekiem. Możemy skorzystać z aromaterapii, peelingu krystalicznego całego ciała lub refleksoterapii stóp. Jaka kobieta nie ucieszyłaby się z takiego prezentu? Odnowa, regeneracja oraz odprężenie w jednym, czy potrzebujemy czegoś więcej?

Karnet aktywnie i sportowo

Dla mocno aktywnych i lubiących szalone wyzwania, nasza propozycja to karnet na gokarty, albo wspinaczkę skałkową. Oryginalny prezent, który nie zakurzy się na półce i zostanie dobrze zapamiętany. Niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo adrenaliny dla osób ceniących szalone propozycje. Aktywnie i sportowo nie znaczy nudnie, jest to prezent idealny dla niego, albo dla całej rodziny. Wspólne spędzanie czasu w ciekawym miejscu, może okazać się strzałem w dziesiątkę i zostawić niezapomniany uśmiech na twarzy.