Przejdź do treści

Plastivan szuka Partnerów

Firma Plastivan, funkcjonująca na polskim rynku od 1993 r. jako oddział firmy belgijskiej, specjalizującej się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, rozpoczyna tworzenie Autoryzowanej Sieci Sprzedaży i Montażu.

– Tworzymy grupę autoryzowanych firm wykonawczych i monterów, którzy po odbyciu bezpłatnych szkoleń i zdobyciu certyfikatu, będą współpracować z nami na zasadach kompleksowego, partnerskiego programu – mówi Mirosław Nawrot, dyrektor firmy Plastivan Polska.

Nabór będzie trwał przez cały 2013 rok. Docelowo stworzona zostanie grupa, która działając aktywnie na lokalnych rynkach, będzie dbała o wysoki poziom wykonawstwa oraz o marki produktów Plastivan. – W zamian oferujemy między innymi gotowy pomysł na dobry biznes, możliwość rozwoju własnej działalności, wsparcie merytoryczne i promowanie aktywności naszych partnerów na rynku – dodaje M. Nawrot. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji i terminów szkoleń dostępne są na stronie internetowej firmy.