Przejdź do treści

easyCALL.pl już w Google Play

Wszyscy zainteresowani korzystaniem z telefonii internetowej w swoich smartfonach lub tabletach z systemem Android mogą już pobrać aplikację easyCALL.pl z Google Play.

Program easyCALL.pl jest dostępny w internetowym sklepie Google Play, w dziale „Komunikacja”, jako darmowa aplikacja. Po jej pobraniu i zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie, każdy dotychczasowy użytkownik easyCALL.pl może natychmiast zacząć wykonywać połączenia VoIP, o ile tylko znajduje się w zasięgu sieci WiFi lub 3G. Nowi użytkownicy muszą wcześniej założyć konto u operatora. W procesie rejestracji – prowadzonej z poziomu aplikacji – otrzymują oni za darmo numer telefonu z dowolnej strefy numeracyjnej oraz 10 gratisowych minut na połączenia. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 7 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów.

Przy pomocy aplikacji możemy wykonywać nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także dzwonić po bardzo niskich stawkach na inne numery – w przypadku połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce jest to 19 groszy brutto za minutę. Aplikacja może się także przydać podczas wyjazdu zagranicę. Za każdym razem, kiedy znajdziemy się tam w zasięgu sieci Wi-Fi, będziemy mogli odbierać i wykonywać połączenia bez kosztów roamingu. Oprócz możliwości dzwonienia, program easyCALL.pl umożliwia też przeglądanie billingów i realizowanie podstawowych funkcji administrowania kontem – np. zastrzeganie własnego numeru, czy blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych.

Każdy użytkownik może też przy pomocy darmowych SMSów zaprosić swoich znajomych do korzystania z easyCALL.pl i rozmawiać z nimi za darmo.

Aplikacja easyCALL.pl jest dostępna do pobrania pod adresem: http://sl.easycall.pl/googleplay.

 

easyCALL.pl SA to spółka telekomunikacyjna, która oferuje profesjonalne i nowoczesne rozwiązania w zakresie połączeń telefonicznych i internetowych. Najważniejsze obszary działania firmy to: telefonia internetowa (easyCALL.pl – najpopularniejsza w Polsce marka telefonii internetowej; PalPhone – tanie połączenia telefoniczne dla użytkowników Facebooka), telefonia stacjonarna i dostęp do internetu (ekotel), a także call center dla firm (easyKONTAKT). Swoje usługi firma świadczy w oparciu o platformę easyCALL.pl, która jest najpopularniejszym rozwiązaniem w zakresie telefonii internetowej w Polsce, z ponad 300 tys. użytkowników. Platforma umożliwia realizowanie połączeń przez komputer, zwykłe telefony stacjonarne oraz telefony IP, numery dostępowe w kraju i zagranicą. Ponadto oferuje szereg zaawansowanych usług dodanych, jak fax2mail, wideorozmowy, telekonferencje, call center. Platforma easyCALL.pl pozwala też mniejszym operatorom na wdrożenie w swoich sieciach nowoczesnej telefonii cyfrowej, na zasadzie outsourcingu. Spółka easyCALL SA jest notowana na rynku New Connect od kwietnia 2011 roku.