Przejdź do treści

Cisco wśród najistotniejszych inwestorów w Polsce według PAIiIZ

Cisco Global Suport Centre zostało wyróżnione przez Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) wśród najbardziej znaczących inwestycji zagranicznych w Polsce 2012 roku. Podczas 6 edycji gali dla najbardziej istotnych inwestorów zagranicznych, PAIiIZ uhonorowała Cisco pierwszą nagrodą w kategorii „zatrudnienie”.

Otwarcie w maju 2012 r. Cisco Global Support Center w Krakowie to jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń dla firmy w tym roku. Ośrodek Cisco włączony w globalną sieć podobnych centrów, od maja br. świadczy usługi zarówno partnerom, jak i klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym. Wspiera też działalność operacyjną firmy, w zakresie finansów i księgowości, HR oraz zaawansowanych usług IT. Cisco Global Support Center w Krakowie należy do sieci ośrodków wsparcia obejmującej swoim zasięgiem wszystkie kontynenty i zajmuje się obsługą klientów firmy Cisco z regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji (EMEAR).

– Bardzo cieszymy się z wyróżnienia Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. To dowód uznania dla naszej konsekwencji i zdecydowania w realizacji planów rozwoju w obszarze nowych technologii i jednocześnie umacniania naszej obecności w Polsce. – podsumował Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.