Przejdź do treści

Webstar Akademii i Internautów dla Demotywatorów

Grajmy.pl – nowy serwis z darmowymi grami online z grupy medialnej Monster Media Group (Demotywatory.pl) – zdobył nagrodę Webstara Akademii oraz Webstara Internautów w 8. edycji konkursu Webstarfestival!

O przyznaniu Webstara Akademii w kategorii Rozrywka zadecydował werdykt członków Akademii Internetu – profesjonalistów związanych z branżą internetową, laureatów poprzednich edycji konkursu oraz grona założycieli. Grajmy.pl zwyciężyło również w głosowaniu internautów w swojej kategorii  i zdobyło tym samym Webstara Internautów.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej gali finałowej. Bardzo nas cieszy przyznanie nagrody naszemu wspólnemu  (prowadzonemu razem z Monster Media Group – Demotywatory.pl ) serwisowi – mówi Piotr Jędrzejewski, prezes Playlink SA.  Jesteśmy przekonani, że serwis dalej będzie się dynamicznie rozwijał udostępniając polskim graczom rozrywkę internetową na najwyższym poziomie – kontynuuje. Ze szczegółowymi wynikami można zapoznać się na stronie:  http://www.webstarfestival.pl/files/file/pdf/wyniki%208%20edycji%20WSF.pdf

O Grajmy.pl

Serwis zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych darmowych gier online (MMO) z wygodnym podziałem na kategorie tematyczne: Męskie Granie, Dla Dziewczyn, Fantasy. Zbiór ciągle uzupełniany jest o nowe pozycje. Witryna udostępnia interaktywne, ciekawe tematycznie gry w najbardziej rozwojowym modelu free-to-play (F2P), z rozbudowaną grafiką oraz zaawansowanymi efektami wizualnymi. Wprowadzone kategorie pozwalają na wybór odpowiedniej dla użytkownika gry w szybki i łatwy sposób. Na stronie wyróżnione zostały najpopularniejsze oraz najświeższe, warte sprawdzenia propozycje. Nie brakuje również zapowiedzi nadchodzących nowości.

Twórcy serwisu zapraszają do śledzenia aktualności, do zadawania pytań, wyrażania opinii i uwag na Facebooku – http://www.facebook.com/Grajmy.

Adres serwisu: www.grajmy.pl

Serwis Grajmy.pl prowadzony jest przez firmę Playlink SA.

O Playlink SA

Playlink SA prowadzi działania w obszarze online i mobile. Świadczy usługi w zakresie rozpowszechniania wirtualnego kontentu, tworzenia oprogramowania,  obsługi płatności i marketingu. Skupia się na branży gier MMO. Dystrybuuje, wspomaga producentów, promuje. Słowem – tworzy polski rynek gier. Rozpoznaje nowe obszary obecności wirtualnej i nie ustaje w rozwoju. Więcej na www.playlink.pl.