Przejdź do treści

Fani Hobbita opanowali kina Cinema City

Fani tolkienowskich opowieści z niecierpliwością czekają na 25 grudnia! Tego dnia w kinach IMAX i Cinema City na specjalnych przedpremierowych pokazach będzie można zobaczyć jeden z najbardziej oczekiwanych filmów fantasy – „Hobbit: Niezwykła podróż”! To nie wszystko! Kupując bilet w przedsprzedaży będzie można otrzymać plakat z jedną z postaci z filmu*! Nie czekaj! Kup bilet w przedsprzedaży i wyrusz w podróż po magicznym Śródziemiu!

Uczestnicy Zlotu Arda oraz serwisu Larpownia.pl nie mogli przejść wobec takiej propozycji obojętnie. W oryginalnych strojach i pełnym rynsztunku – wprost z magicznego świata Śródziemia – pojawili się w jednym z kin Cinema City, by kupić bilety na tak długo wyczekiwany przez nich film i odebrać plakaty z ulubionymi postaciami „Hobbita”. Obecność tajemniczych „elfów” wzbudziła niemałą sensację wśród widzów Cinema City.

Przedsprzedaż biletów jeszcze trwa! Pośpiesz się i wzorem uczestników Zlotu Arda orazserwisu Larpownia.pl odbierz plakat z limitowanej edycji i jako pierwszy wyrusz w niezwykłą podróż z Bilbo Bagginsem!

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” już od 25 grudnia na gigantycznych ekranach IMAX i kin Cinema City! Film będzie wyświetlany z napisami oraz dubbingiem. W roli Gandalfa usłyszymy Wiktora Zborowskiego, Gollumowi głosu użyczył Borys Szyc, Galadrieli – Danuta Stenka, a Bilbo Bagginsowi – Waldemar Barwiński. Bilety można kupić przez Internet, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX oraz Cinema City.

W regularnym repertuarze film „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie można oglądać od 28 grudnia w wersji z napisami oraz dubbingiem.

*Oferta ważna do wyczerpania nakładu promocyjnych plakatów.

Informacje dodatkowe o Cinema City

cinema cityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 98 multipleksów z 952 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 320 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Informacje o kinach IMAX®

Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.kinoimax.pl