Przejdź do treści

Branża hostingowa spotka się we Wrocławiu – ruszyła rejestracja na konferencję Hosting Meeting 5

Hosting Meeting to unikatowe w Polsce wydarzenie branżowe skupiające najważniejsze firmy branży hostingowej. Już od czterech lat na do Wrocławia zjeżdżają się największe światowe firmy, jak i lokalni liderzy rynku usług internetowych oraz pasjonaci nowych technologii i rozwoju globalnej sieci. Właśnie rozpoczęła się rejestracja na piątą edycję konferencji, która odbędzie się 20 lutego 2013 r.

Branża hostingowa odgrywa coraz większą rolę w sektorze usług hostingowych. Podczas Hosting Meeting 5 organizatorzy skupią się na propagowaniu innowacyjnych rozwiązań i modeli biznesowych w branży hostingowej oraz tworzeniu forum wymiany eksperckich doświadczeń. Temat przewodni tegorocznej edycji „Chmura przemyślana” nawiązuje do coraz powszechniej wykorzystanej technologii w chmurze. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji znanych osobistości z Polski i zagranicy, prezentujących nowe trendy w oprogramowaniu, sprzęcie i modelach biznesowych usług hostingowych. Konferencji będzie towarzyszyć również rozwinięta część networkingowa, a uczestnicy będą mogli zaangażować się w dyskusję z ekspertami w ramach specjalnego panelu.

Konferencja Hosting Meeting to wydarzenie, które ma na celu integrację branży hostingowej zarówno jeśli chodzi o dostawców sprzętu i oprogramowania, jak i funkcjonalnych usługodawców hostingowych. Ponadto, konferencja dostarcza także praktycznej wiedzy przedsiębiorcom, którzy mogą wykorzystywać usługi hostingowe do budowania wizerunku i promocji firmy w Internecie oraz do rozwijania e-biznesu.

Hosting Meeting 5 odbędzie się 21 lutego 2013 r. we wrocławskim hotelu Mercure. Udział w konferencji jest bezpłatny jednak wymaga wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na stronie internetowej. Organizatorzy uruchomili rejestrację na wydarzenie, której można dokonać na stronie www.hostingmeeting.pl.