Kupuj bilety do Multikina i Silver Screen za pomocą komórki – tylko z MasterCard® Mobile

Kupowałeś kiedyś bilet do kina za pomocą telefonu komórkowego? Jeśli nie – to najwyższy czas spróbować. Dostępna jest już pierwsza w Polsce mobilna aplikacja Multikina umożliwiająca zakup biletów z wyborem miejsc w sali kinowej, za pomocą komórki – w czasie rzeczywistym. Ponadto każdy posiadacz karty debetowej, kredytowej i prepaid MasterCard, który od 7 grudnia podłączy ją do aplikacji mobilnej Multikina, a następnie kupi za jej pomocą bilety na wybrane seanse, dostanie jeden z nich gratis.

Promocja trwa do 30 grudnia lub do wyczerpania puli bonusowej. Są nią objęte bilety na dowolne seanse filmowe 2D oraz 3D wyświetlane w 26 (a od 21 grudnia w 27) kinach sieci Multikino i Silver Screen w całej Polsce, we wszystkie grudniowe weekendy (14-16 grudnia, 21-23 grudnia, 28–30 grudnia).

Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się pójść na film 3D, to w ramach promocji otrzymamy możliwość darmowego wypożyczenia jednej pary okularów 3D.

MasterCard znany jest z tego, że dostarcza przełomowych innowacji w obszarze płatności bezgotówkowych, a ostatnio – rozwiązań mobilnych. Chcemy, aby klienci mogli korzystać z bezpiecznych, prostych i wygodnych rozwiązań. Możliwość zakupu biletu i rezerwacja miejsca w kinie przy użyciu telefonu komórkowego to kolejny obszar, gdzie innowacje MasterCarda dają klientom konkretne korzyści. Zwłaszcza, że wprowadzenie nowego rozwiązania wspiera promocja, w której klienci otrzymują bezpłatne bilety do kina, mówi Katarzyna Wojda, PR & Communication Manager MasterCard Europe, Oddział w Polsce.

Mariusz Spisz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w kinach sieci Multikino dodaje – Jako pierwsza sieć kin w Polsce zdecydowaliśmy się na pełną cyfryzację, a teraz również jako pierwsi oferujemy widzom odwiedzającym nasze kina możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w postaci aplikacji mobilnej Multikina na telefony komórkowe. Za jej pomocą widzowie mogą kupować bilety zarówno na najlepsze premiery filmowe oraz pokazy z naszej bogatej oferty alternatywnej oszczędzając czas, a dzięki promocji realizowanej przez naszego partnera – także pieniądze.

Jak wgrać na swój telefon Aplikację Multikina?

To proste – wystarczy pobrać ją z Google Play (na telefony komórkowe z systemem Android) lub z Apple Store (na telefony komórkowe z systemem iOS).

Regulamin Promocji jest dostępny w siedzibie Multikina oraz na stronach: mastercardmobile.pl i multikino.pl.

O MasterCard Worldwide

MasterCard (NYSE: MA), mastercard.com, to globalny dostawca technologii płatniczych. Obsługuje najszybszą na świecie sieć dokonywania płatności. Łączy klientów, instytucje finansowe, handlowców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania firmy MasterCard dają możliwość wykonywania codziennych czynności takich jak zakupy, podróżowanie, prowadzenie firmy, czy zarządzanie finansami prościej, bezpieczniej i efektywniej.

Informacje o spółce Multikino

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26 kin w 20 miastach Polski z łączną liczbą 223 ekranów i 48 580 miejsc. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy „Christie”, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu