Przejdź do treści

Galeria Twierdza pomoże w przygotowaniach do świąt

Kto nie miał jeszcze czasu pomyśleć o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia, w najbliższy weekend będzie mógł zaopatrzyć się w potrzebne produkty w zamojskiej Galerii Twierdza. Od 14 do 16 grudnia 2012 roku w centrum handlowym odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym klienci znajdą regionalne przysmaki oraz wyroby rękodzielnicze. W świąteczny nastrój wprowadzą wszystkich chór Chadek Gospel Choir oraz muzycy z tarnowskiej grupy Polski Cukier Band, którzy wystąpią w sobotę, 15 grudnia.

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Galerii Twierdza rozstawione zostaną stoiska z regionalnymi wyrobami, takimi jak wędliny z Podlasia i Roztocza, słynny piróg biłgorajski, sery korycińskie, oscypki, pieczywo, przyprawy oraz oleje tłoczone na zimno. Na miłośników słodkości czekają tradycyjne świąteczne wypieki, m.in. pierniki oraz kołacze i sękacze. Nie zabraknie także świątecznego rękodzieła, które przyda się przy dekorowaniu domu na Boże Narodzenie. Goście centrum handlowego znajdą na Jarmarku świąteczne ozdoby, ręcznie wyrabianą i malowaną ceramikę użytkową, ceramikę bolesławiecką, wyroby ze szkła oraz biżuterię artystyczną.

15 grudnia klienci Galerii Twierdza będą mogli posłuchać muzyki gospel oraz nastrojowego koncertu pt. „Kolęda dookoła Świata” w wykonaniu grupy Polski Cukier Band. Chełmski chór Chadek Gospel Choir wystąpi o godzinie 13:00 i 15:00, natomiast koncert kolęd zaplanowano na 16:30.

„Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz pomyśleć o dekoracji naszych domów oraz o potrawach, które podamy gościom podczas rodzinnych spotkań. W Galerii Twierdza mieszkańcy Zamościa znajdą wszystkie potrzebne im produkty i mnóstwo prezentowych inspiracji, zwłaszcza podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zadbaliśmy także o nastrojową oprawę muzyczną, która pozwoli nam poczuć atmosferę nadchodzących świąt” – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Galeria Twierdza w Zamościu to największe w regionie centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu 24 000 m2. Galeria oferuje ponad 90 sklepów ze znanymi polskimi oraz zagranicznymi markami, a także strefę gastronomiczną, w której znajduje się osiem restauracji i kawiarni. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 850 miejsc parkingowych. Wśród renomowanych najemców centrum znajdują się m.in.: C&A, CCC, Cubus, Diverse, Douglas, Empik, Era, H&M, Intermarché, Marks & Spencer, Martes Sport, Media Markt, New Yorker, Orange, PLAY, Plus, Reporter, RESERVED, Rossmann oraz SMYK. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, położenie w centrum Zamościa oraz wygodny dojazd dla mieszkańców pozostałych miast regionu czynią Galerię Twierdza doskonałym miejscem zakupów i spotkań rodzinnych. Nowoczesna architektura centrum handlowego idealnie wpisuje się w industrialną część miasta, w której się znajduje.

King’s Street Retail to platforma grupująca wysokiej jakości polskie centra handlowe charakteryzujące się dobrą lokalizacją, zdywersyfikowanym portfelem renomowanych marek, wysoką frekwencją odwiedzających oraz perspektywami dalszego rozwoju. King’s Street Retail jest finansowane przez Blackstone, który także zarządza jego aktywami. Za zarządzanie centrami handlowymi z portfela King’s Street Retail odpowiada Master Management Group, wiodąca firma zarządzająca i inwestująca w nieruchomości handlowe w Polsce. Do portfela King’s Street Retail należą obecnie: Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Twierdza Kłodzko, Galeria Twierdza w Zamościu, Galeria Pestka w Poznaniu, Wzorcownia Włocławek oraz Galeria Tęcza w Kaliszu.

Blackstone jest światowym liderem w inwestycjach private equity na rynku nieruchomości. W ciągu ostatnich 20 lat podmioty Blackstone działające w obszarze nieruchomości dokonały ponad 300 odrębnych inwestycji na łączną kwotę 28 miliardów USD. Akwizycja portfela Centro’s US, nabycie udziałów w General Group Properties, zakup od Equity One 36 hipermarketów spożywczych z galeriami handlowymi na terenie Stanów Zjednoczonych oraz inwestycje w centra handlowe w Polsce i Wielkiej Brytanii sprawiły, że Grupa stała się jednym z największych właścicieli oraz zarządzających nieruchomościami handlowymi na świecie, z portfelem wartym ponad 11,8 miliarda USD.

Master Management Group jest wiodącą polską firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza łącznie ponad 340 000 m2 powierzchni handlowej. Firma posiada ugruntowane relacje z wiodącymi międzynarodowymi najemcami, a jej działania koncentrują się na zapewnianiu klientom jak najlepszych doświadczeń podczas zakupów. Współpracując z Blackstone, Master Management Group odpowiada również za doradztwo podczas transakcji, zarządzanie centrami handlowymi, a także wynajem powierzchni dla King’s Street Retail, nowo utworzonej platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe.