Przejdź do treści

Bajkobook w prezencie od Bonarki: Małgosia Kożuchowska czyta baśnie braci Grimm

W grudniu w wielu małopolskich domach usłyszeć będzie można najcudowniejsze baśnie braci Grimm w mistrzowskiej interpretacji Małgorzaty Kożuchowskiej. A to dzięki świątecznemu prezentowi, jaki dla swoich klientów przyszykowała Bonarka City Center.

6 grudnia w krakowskim centrum handlowym wystartowała niecodzienna akcja. Każdy, kto od tego dnia w sklepach Bonarki (z wyłączeniem hipermarketu Auchan) zrobi zakupy za min. 50 zł lub zapisze się do newslettera, otrzyma unikalny upominek. Niezwykły bajkobook „A to baśnie właśnie” z najbardziej znanymi utworami braci Grimm, przeczytanymi przez ambasadorkę Bonarki, Małgorzatę Kożuchowską. To jedyna okazja, by zdobyć ten bajeczny rarytas, składający się z takich baśni jak: „Pani Zima”, „Królewna Śnieżka” oraz „Czerwony Kapturek”.

„Trudno sobie wyobrazić, by komuś te bajki nie przypadły do gustu. Klasyka dziecięcych baśni przeczytana przez najpopularniejszą polską aktorkę – to gwarantowany przepis na fantastyczny prezent. I to prezent zupełnie darmowy, nie wymagający żadnej opłaty” – tak koncepcję bajkobooka wyjaśnia Marcin Berendt, kierownik ds. marketingu w Bonarce. „Małgorzata Kożuchowska podeszła do naszej propozycji współpracy bardzo entuzjastycznie – co ważne, ten entuzjazm słychać na płycie, na której nasza gwiazda wciela się w rolę Czerwonego Kapturka, groźnego Wilka czy pociesznych krasnoludków.”

Płytę CD będzie można odebrać w Punkcie Info po okazaniu paragonu za zakupy lub kod wygenerowany po zapisaniu się do newslettera na stronie www.bonarkacitycenter.pl. Baśnie będzie można także wygrać w konkursach organizowanych w Przystanku: Mikołajkowo – świątecznym miasteczku św. Mikołaja, działającym w Bonarce od 6 grudnia.

Odbiór płyty będzie o tyle prostszy, że Bonarka w grudniu pracuje o godzinę dłużej – do 22.00.

Część nakładu bajkobooka „A to baśnie właśnie” trafi do oddziałów Fundacji „Mam marzenie”, z którą Bonarka współpracuje od marca tego roku, aktywnie włączając się w spełnianie marzeń chorych dzieci.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.