Aplikacja mobilna morizon.pl dla obcokrajowców już dostępna na iPhone i iPad

Aplikacja mobilna morizon.pl, jako pierwsza polska aplikacja pozwalająca na szukanie nieruchomości z całej Polski, dostępna jest dla użytkowników urządzeń iPhone i iPad aż w 6 wersjach językowych. Aktualizacja umożliwi pobranie aplikacji oraz przeglądanie ofert nieruchomości z Polski także osobom z zagranicy.

Od 10 grudnia, aplikacja mobilna wyszukiwarki nieruchomości morizon.pl, przeznaczona na urządzania z systemem iOS, dostępna jest aż w sześciu wersjach językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej. Aplikacja daje możliwość przeszukiwania bazy serwisu, liczącej aktualnie ponad milion ogłoszeń ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości od osób prywatnych, deweloperów i biur nieruchomości, także obcokrajowcom.

„Wprowadzone wersje językowe to doskonałe rozwiązanie dla osób z zagranicy poszukujących nieruchomości w Polsce, zarówno pod kątem zakupowym, jak i planujących urlop, czy też krótkookresowy pobyt w Polsce. Wprowadzenie wersji językowych, także w wersji aplikacji na urządzenia firmy Apple, jest konsekwencją  rozwoju spółki Morizon, w kierunku mobilnym, a jednocześnie ważny krok w stronę popularyzacji marki Morizon poza granicami kraju, co jest istotne z punktu widzenia dalszego rozwoju Spółki.” – komentuje Bolesław Drapella, prezes Morizon S.A.

Pierwsza wersja aplikacji mobilnej dla osób poszukujących nieruchomości miała swoją premierę we wrześniu 2011 i była dostępna jedynie na urządzenia z systemem Android.  Zauważalny na rynku ogólny wzrost zainteresowania aplikacjami mobilnymi sprawił, że w kwietniu 2012 gotowa była wersja kilkujęzyczna aplikacji na ten system, w międzyczasie w czerwcu 2012 powstała wersja tej samej aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej „Morizon – nieruchomości” została dostosowana również do systemu iOS 6 i działa poprawnie na wszystkich modelach iPhone’a, w  tym na najnowszym iPhone 5. Nowa wersja aplikacji dostępna jest do pobrania w iTunes  lub na stronie: www.morizon.pl/mobile.

Informacje o Morizon.pl

Serwis ogłoszeń z branży nieruchomości www.morizon.pl, którym zarządza Morizon S.A. został założony w 2008 roku m.in. przez udziałowców Grupy Nokaut S.A..

Grupa Morizon S.A. jest odwiedzana przez ponad 250 tys. realnych użytkowników miesięcznie, generujących ponad 2,6 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius – październik 2012). Serwis prezentuje ponad 1,1 mln aktualnych ofert od deweloperów, osób indywidualnych oraz ponad 2500 biur nieruchomości z całej Polski.

Spółka Morizon S.A. (MZN) jest od kwietnia 2011 notowana na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu