„Hobbit” przedpremierowo w kinach IMAX i Cinema City

Za niespełna miesiąc – 28 grudnia – na ekrany polskich kin wkroczy najbardziej wyczekiwany film fantasy 2012 roku – „Hobbit: Niezwykła podróż”! Widzowie kin IMAX i Cinema City nie muszą jednak czekać na oficjalną premierę! Najnowsze dzieło Petera Jacksona – nakręcone w technologii 3D – będzie można zobaczyć na specjalnych, przedpremierowych pokazach już od 25 grudnia! Na wszystkich fanów czeka niespodzianka – kupując bilet w przedsprzedaży otrzymają fantastyczny plakat z postaciami z filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”! Kup bilet i jako pierwszy wyrusz w niezapomnianą podróż z Bilbem Bagginsem.

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” w IMAX oraz Cinema City  zapowiadają się naprawdę ekscytująco! Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć kin Cinema City oraz wielkoformatowych kin IMAX przygotowała niespodziankę! Widzowie, którzy zakupią bilet na film „Hobbit: Niezwykła podróż” w przedsprzedaży otrzymają fantastyczny plakat z jedną z postaci Hobbita!* Przedsprzedaż rusza już 7 grudnia! To jednak nie koniec atrakcji!

Kina IMAX przygotowały niezwykłą gratkę dla fanów innej, równie kultowej produkcji fantasy! Przed jednym z wieczornych seansów filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” zostanie wyświetlony prawie 10 minutowy prolog produkcji „Star Trek Into Darkness”. Za kamerą sequela filmu o załodze U.S.S. Enterprise stoi J.J. Abrams. W rolach głównych ponownie pojawią się Chris Pine i Zachary Quinto. „Star Trek Into Darkness” trafi do kin 17 maja 2013 roku.

Hobbit i Star Trek jednego wieczoru? Tak! Tylko w kinach IMAX i to na przedpremierowych pokazach! Technologia wykorzystana w IMAX oraz największe ekrany w Polsce – mierzące aż 14 metrówwysokości i 24 metrówszerokości – z pewnością podkreślą niezwykłą scenerię i dynamikę zarówno filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”, jak i prologu „Star Trek Into Darkness”. Otoczeni niesamowitym obrazem i dźwiękiem widzowie zostaną wciągnięci w sam środek największych hitów fantasy!

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” już od 25 grudnia na gigantycznych ekranach IMAX i kin Cinema City! Film będzie wyświetlany z napisami oraz dubbingiem. Bilety można kupić już od 7 grudnia przez Internet, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX oraz Cinema City.

W regularnym repertuarze film „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie można oglądać od 28 grudnia w wersji z napisami oraz dubbingiem.

*Oferta ważna do wyczerpania nakładu promocyjnych plakatów.

Informacje dodatkowe o Cinema City

1 Cinema City, Hobbit, Hobbit: Niezwykła Podróż, IMAXCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 98 multipleksów z 952 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 320 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Informacje o kinach IMAX

Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.kinoimax.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu