Przejdź do treści

Zaprojektuj Święta z Centrum Handlowym Osowa

Lubisz malować i zmieniać dekoracje w swoim mieszkaniu lub domu? Teraz w Centrum Handlowym Osowa masz okazję spotkać profesjonalnego architekta, który pomoże Ci zaprojektować atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Już w sobotę 8 grudnia 2012 w godzinach od 13:00 do 17:00 w gdańskiej galerii odbędą się wyjątkowe warsztaty z projektantem wnętrz, a na klientów czeka również wiele niespodzianek.

W ramach kolejnego wydarzenia z cyklu „Godziny dla Rodziny” przygotowano wiele interesujących atrakcji, zarówno dla dużych, jak i małych klientów Centrum Handlowego Osowa. „Dizajnerskie pomysły” to event zorganizowany specjalnie dla miłośników piękna i osób ceniących sobie estetykę we własnym domu.

Warsztaty „Dizajnerskie Bombki” czy „Mój zimowy Dom” to propozycja dla każdego, kto chce w wigilijny wieczór zachwycić swoich gości wyjątkowym wystrojem i niecodziennym pomysłem. Liczne zajęcia z projektowania oraz cenne porady architekta przydadzą się również każdemu, kto planuje zakup lub remont mieszkania czy domu. Ponadto, najmłodsi miłośnicy designu wezmą udział w licznych konkursach przygotowanych przez zaproszonego projektanta wnętrz i powalczą o tytuł „Małego Architekta”.

„Ładnie przystrojony stół czy pięknie udekorowana choinka to wizytówka każdego domu podczas Świąt. Organizowane przez nas warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy cenią sobie walory estetyczne oraz chcą zachwycić najbliższych podczas bożonarodzeniowych spotkań. Spotkanie z architektem jest również doskonałą okazją do skorzystania z jego cennych porad przy projektowaniu własnych domowych wnętrz. Zapraszamy do udziału w naszym designerskim wydarzeniu już w najbliższą sobotę” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„Dizajnerskie pomysły” to ostatni w tym roku event organizowany w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny”. Przez ostatnie 12 miesięcy akcji towarzyszył program lojalnościowy, w którym za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymywali jedną pieczątkę. Zwieńczeniem tegorocznego cyklu jest konkurs na najlepsze hasło reklamowe podsumowujące wszystkie dotychczasowe wydarzenia. Swoje propozycje można zgłosić podczas sobotniego eventu wrzucając druk konkursowy wraz z kartą lojalnościową do specjalnej urny zlokalizowanej na terenie galerii w pobliżu akcji. Rodzina, która na specjalnej karcie zabrała najwięcej stempli oraz wymyśli najlepszy slogan reklamowy otrzyma atrakcyjną nagrodę – aparat fotograficzny. Zwycięzcę poznamy już 17 grudnia. Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego oraz druk konkursowy dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” w 2012 roku objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „Dizajnerskie pomysły”:

 • 13.00-13.05 – przywitanie i zaproszenie do wspólnej zabawy
 • 13.05-13.15 – Z rysownika architekta, czyli krótkie wprowadzenie o designie i architekturze
 • 13.15-13.30 – spotkanie z Architektem, czyli rozmowa z profesjonalistą
 • 13.30-13.45 – Mój Zimowy Dom, czyli warsztaty malowania na ogromnym płótnie wraz z architektem
 • 13.45-14.15 – Mój Eko-dom, czyli tworzenie domu z materiałów ekologicznych wspólnie z architektem
 • 14.15-14.30 – warsztaty muzyczne z Muzycznej szansy
 • 14.30-14.50 – Dizajnerskie Bombki, czyli tworzenie bombek na choinkę z Mikołajem i Śnieżynką
 • 14.50-15.50 – Warsztaty Rzeźby, czyli tworzenie glinianych dekoracji do swojego wymarzonego domu
 • 15.50 – 16.50 – Warsztaty Modelarstwa, czyli sprawdzenie umiejętności technicznych Dzieci
 • 16.50-17.00 – wręczenie nagród Małego Architekta i zakończenie imprezy
 • Dodatkowo, w godzinach 14.30-15.00 – trzy pokazy taneczne dzieci z zespołu Da Soul Kids.

Informacje o firmie

1 Centrum Handlowe OsowaCentrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.