Water Planet, Novela tv odkoduje sygnał na Święta

Kanały Water Planet i Novela tv, w okresie świątecznym, odkodują swój sygnał. Od 10 grudnia, w ramach promocji kanału Novela tv, telewizja Polonia1 wyemituje dwie telenowele: „Pieska miłość” i „Dom po sąsiedzku”. Od 24 grudnia do 1 stycznia, tematyczne kanały Water Planet i Novela tv odkodują sygnał.

„Zabieg ten ma głównie na celu umożliwienie dystrybutorom zapoznania się z ofertą programową. Większość rynku identyfikuje już nasze nowe kanały tematyczne i zna ich wysoką wartość programową. Dla tych jednak, którzy nie mieli jeszcze takiej możliwości, otwieramy okno i zachęcamy do współpracy.”– mówi Piotr Lenarczyk, Head of Programming and Acquisitions kanałów Water Planet i Novela tv.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku fanów Novela tv, sądząc również po ilości maili, telefonów i wpisów na facebook’u, odkodowanie na kilka dni, paru odcinków nie będzie w pełni dla nich satysfakcjonujące. Dlatego też zdecydowaliśmy się na udostępnienie dwóch znanych już tytułów na antenie Polonii 1” – dodaje Lenarczyk.

Od 10 grudnia kanał Polonia1, w ramach akcji promocyjnej stacji Novela tv, rozpocznie emisję telenoweli „Pieska miłość” (poniedziałek-piątek, godzina 16:00) oraz „Dom po sąsiedzku” (poniedziałek-piątek, godzina 16:55).

„Wierzymy, że w okresie świątecznym damy naszym lojalnym widzom dużo radości i w ten sposób odpowiemy na liczne głosy naszych fanów. Nie zapomnieliśmy także o widzach kanału Water Planet. Dla nich przygotowaliśmy również specjalne pozycje, z których z całą pewnością znajdą coś dla siebie.” – mówi Lenarczyk.

W okresie świątecznym kanał Water Planet wyemituje takie programy dokumentalne jak: „Podwodny świat”, „Angielski patrol”, „Transporty gigantów”, „Wzdłuż dzikich rzek”, „Bitwy morskie”, „Dzikie wybrzeża”. Novela tv wyemituje między innymi finałowe pięć odcinków telenoweli „Dom po sąsiedzku”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu