Pisanie Najdłuższej Listy Prezentów czas zacząć

Czas przygotować się na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Od 6 aż do 9 grudnia w Cinema City na najmłodszych widzów czekać będzie Mikołaj, słodkie niespodzianki i przedpremierowe pokazy filmu „Strażnicy marzeń”. Ponadto, na ekranach zagości Dino Mama, Renifer Niko i zwariowany Frankenweenie!

Od 6 do 9 grudnia Cinema City opanuje mikołajkowe szaleństwo! Na specjalnym fotelu zasiądzie Mikołaj, który wysłucha życzeń dzieci i pomoże stworzyć Najdłuższą Listę Prezentów, tak aby o niczym nie zapomnieć w magiczny, wigilijny wieczór. Natomiast na ekranach królować będą „Strażnicy marzeń”. Wśród nich nie zabraknie Świętego Mikołaja, Zająca Wielkanocnego, Zębowej Wróżki, Piaskowego Ludka oraz Jacka Frosta – obdarzonych nadzwyczajnymi zdolnościami. Nieśmiertelni strażnicy dziecięcych marzeń muszą połączyć swoje siły, by pokonać złego ducha. Przyjdź do Cinema City na przedpremierowe pokazy w dniach 6-9 grudnia i jako pierwszy sprawdź, co wydarzy się, gdy zapadnie noc!

W repertuarze kin Cinema City znajdzie się także mnóstwo innych filmów dla młodych widzów, między innymi „Dino mama 3D” czy „Renifer Niko ratuje brata”, a także atrakcje dla starszych widzów. Fani niecodziennej scenerii i zapierających dech w piersiach animacji będą mogli zobaczyć już 6 grudnia na specjalnych przedpremierowych pokazach najnowszy film Tima Burtona – „Frankenweenie! To opowieść o małym Wiktorze, który nagle traci ukochanego psa Sparky’ego. Chłopiec wykorzystuje potęgę nauki, by przywrócić swego przyjaciela do świata żywych… wprowadzając kilka drobnych modyfikacji. To niezwykły, nawiązujący do klasyki kina, pełen humoru film. Przede wszystkim jednak, to historia o wielkiej przyjaźni.

Magiczne Mikołajki w Cinema City potrwają od 6 do 9 grudnia! Mikołaj czekać będzie na dzieci od godziny 11:00 do 17:00. Przyjdź do Cinema City i stwórz Najdłuższą Listę Prezentów!

INFORMACJE O CINEMA CITY

1 Cinema CityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.