Przejdź do treści

CLIPshare rozwija współpracę z WP.TV

Ponad 1700 nowych materiałów filmowych trafiło do zasobów Platformy CLIPshare dzięki rozwinięciu współpracy z telewizją internetową WP.TV – jednym z dostawców treści wideo, współpracujących przy tym projekcie z siecią IDMnet. Obecnie CLIPshare umożliwia dostęp do bazy, w której znajduje się już blisko 4,7 tysiąca profesjonalnych materiałów wideo.

Platforma CLIPshare, uruchomiona niedawno przez IDMnet, systematycznie powiększa swoje zasoby – w niecały miesiąc od startu projektu baza materiałów wideo, które można z niej pobierać, zwiększyła się ponad dwukrotnie. Dostawcy treści uzupełniają bazę na bieżąco o nowe produkcje filmowe. Duża partia nowych treści, które wzbogaciły ostatnio bibliotekę CLIPshare, pochodzi od WP.TV – najpopularniejszej telewizji internetowej w Polsce.

Nowe materiały to klipy wideo z 20 serii o bardzo różnorodnej tematyce, m.in. „Komisariat” – seria klipów, tworzona we współpracy z policją, „Flashback” – relacje z imprez i wydarzeń kulturalnych, „Aktywacje” – porady na temat ciekawego spędzania wolnego czasu, „Pixel” – ciekawostki ze świata nauki, przyrody i historii, „Pollywood” – wywiady z polskimi celebrytami, „Bez tabu” – materiały na temat życia seksualnego i „Plotkarnia” –najświeższe plotki z showbiznesu. Klipy znaleźć można na Platformie CLIPshare w różnych kategoriach, takich jak Rozrywka, Kobieta, Facet, Motoryzacja, Edukacja, Zdrowie i Porady.

Platforma dystrybucji treści wideo CLIPshare została uruchomiona na początku listopada i oferuje dostęp do bazy materiałów wideo, podzielonych na 15 kategorii tematycznych, które wydawcy serwisów internetowych mogą pobierać za darmo. Dostawcy treści wideo, współpracujący z IDMnet przy tym projekcie, to obecnie m.in.: telewizja TVP, Astro TV, WP.TV, Agencja Informacyjna Newseria, Next TV, telewizja muzyczna ESKATV oraz witryny Eskarock.pl, Eska.pl. i Se24.tv.

Źródło: IDMnet