Przejdź do treści

Ponad 100-metrowe ogrody w Rezydencji Park

Kompleks kameralnych apartamentów Rezydencja Park, powstający w Mielnie to miejsce stworzone dla tych, którzy cenią sobie spokój i wypoczynek blisko natury. Aby być jak najbliżej otaczających Rezydencję sosen i wydm warto wybrać apartament z ogrodem. Szczególnie warte uwagi są ponad 100-metrowe ogrody przy apartamentach zlokalizowanych na parterze Rezydencji Park II. Deweloper przygotował także specjalną ofertę na umeblowanie i wyposażenie apartamentów.

Kameralny apartament z dużym ogrodem to marzenie wielu osób poszukujących swojego second home, apartamentu wypoczynkowego czy po prostu spokojnej przystani do zamieszkania na stałe. Apartament z ponad 100-metrowym ogrodem w Rezydencji Park może być także alternatywą dla mieszkańców Koszalina i sąsiednich miast, którzy stoją przed wyborem zakupu działki i budowy domu.

Ponad 100 metrów na zabawę i rekreację

Ogród o powierzchni 109 m kw. oraz sąsiedni 127-metrowy spełnią wymagania i marzenia nawet najbardziej wymagających osób, które chcą zamieszkać jednocześnie blisko jeziora i niedaleko Morza Bałtyckiego. Duży ogród to dobre rozwiązanie zarówno dla osób starszych, jako przyjemna alternatywa spokojnej emerytury, a także dla młodych rodzin z dziećmi. Duży ogród pozwala na zorganizowanie zabawy dla dzieci zarówno zimą jak i latem, a w ciepłe wieczory można będzie urządzić grilla i zaprosić znajomych. W ofercie pozostają już tylko dwa apartamenty na parterze o powierzchni 54 m kw., każdy z nich ma 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. Apartamenty Rezydencji Park zostaną wykończone pod klucz, będą wyposażone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w łazience pełna armatura.

Specjalna oferta na umeblowanie i wyposażenie apartamentu

Dla osób lubiących wygodne rozwiązania atrakcyjną informacją jest niespodzianka, którą deweloper, firma Mielno Holding – Firmus Group, przygotowuje we współpracy z firmami VOX i Dajar. Będzie to specjalna oferta wyposażenia wnętrz apartamentów w Rezydencji Park. Nowymi mieszkańcami tego kompleksu są osoby pochodzące z różnych części Polski, dlatego, aby ułatwić im aranżację wnętrz producenci przygotowują specjalną ofertę promocyjną. – Wszystko dla wygody naszych klientów. Wiele osób np. mieszkających obecnie w Poznaniu lub innym mieście, nie ma czasu na szukanie nowych mebli do apartamentu w okolicach Mielna. Firmy VOX i Dajar specjalnie dla klientów naszej inwestycji przygotowują ofertę promocyjną, z której będą mogli skorzystać przyszli mieszkańcy Rezydencji Park. Ułatwi im to dowóz mebli do apartamentu i dodatkowo otrzymają specjalny rabat – mówi Cezary Kulesza, kierownik marketingu i sprzedaży w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Inwestycja położona jest w Mielnie, przy ul. Kopernika 4, 100 m od jeziora Jamno, a 200 m na północ zaczynają się plaże Bałtyku. Ceny w Rezydencji Park zaczynają się od 7.500 zł za m kw., ale 54-metrowy apartament można mieć już za 430 tys. zł. Obecnie dobiega końca budowa drugiego etapu Rezydencji Park, kolejny zaplanowano na początek 2013 r.

Informacje o inwestorze:

Mielno Holding – Firmus Group jest grupą spółek działających w sektorze dewelopersko- inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego. Od 2000 r. firmy zrzeszone w Grupie nabyły i przystosowały do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400.000 mkw. gruntu graniczącego z plażą, którego potencjał deweloperski i szacowana wartość przekracza 1 mld euro. Posiadane przez Mielno Holding – Firmus Group nieruchomości gruntowe to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii polskiego wybrzeża.

Mielno Holding – Firmus posiada również znaczne ilości nieruchomości gruntowych w mieście Koszalinie oraz gminie Będzino, które przeznaczone będą pod realizację obiektów mieszkaniowych, usługowych, hoteli, infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, a także bogatej oferty obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym autorskiego projektu 18- dołkowego pola golfowego. Planowane projekty w Koszalinie i Będzinie obejmują ponad 500.000 mkw. nieruchomości zabudowanych.

Grupie udało się już ukończyć i sprzedać kilka zrealizowanych pod klucz obiektów mieszkaniowych w Mielnie oraz zaprojektowany pod klucz zakład produkcyjny w Strefie Ekonomicznej Koszalin. Obecnie w budowie są dwa dodatkowe projekty Grupy w Mielnie, kilka pozostałych czeka na rozpoczęcie realizacji.

Grupa dysponuje od 2000 r. własną, lokalną strukturą administracyjną, obejmującą działalność projektantów i architektów, zarządzanie projektami, finanse, sprzedaż i marketing, nie licząc zarządzania ogólnego. Wiele krajowych i międzynarodowych firm świadczy Grupie swoje usługi, uczestnicząc w rozbudowie portfela należących do Grupy projektów.

Strategia rozwoju Mielno Holding – Firmus Group zakłada ścisłą współpracę z przedstawicielami miejscowych władz i lokalną społecznością oraz przestrzeganie zasad ochrony środowiska. Już teraz Grupa udziela miejscowej społeczności znacznego wsparcia w zakresie edukacji i zatrudnienia oraz w sferze sztuki, sportu i realizacji wartości humanitarnych.