Przejdź do treści

GutPR z szybami i serwisami NordGlass

W listopadzie największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass powierzyła działania komunikacyjne agencji GutPR.

Nowy Partner Biznesowy agencji GutPR – firma NordGlass – to nie tylko wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, ale także właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. Podpisana w listopadzie 2012 roku umowa pomiędzy GutPR a NordGlass obejmuje przede wszystkim działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego, pozycjonowanie ekspertów i prowadzenie relacji z mediami.

– Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z GutPR ze względu na potrzebę prowadzenia intensywnych, a jednocześnie bardzo lokalnych działań w całej Polsce, w dodatku skierowanych do zróżnicowanej i różnorodnej grupy docelowej. Jestem przekonany, że agencja GutPR posiada w tym zakresie ogromny potencjał i wszystkie umiejętności potrzebne do wspólnego sukcesu – mówi Grzegorz Łajca, Prezes NordGlass Group.

Firma NordGlass to kolejny Partner Biznesowy GutPR z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej –GutPR od wielu lat obsługuje bowiem najbardziej znane polskie marki bram garażowych, środków do pielęgnacji pojazdów, aerozoli technicznych, sprzętu dedykowanego dla warsztatów samochodowych oraz różnego rodzaju narzędzi i elektronarzędzi.

Za obsługę firmy NordGlass odpowiada zespół pod kierownictwem Hanna Gehrke-Gut. Współpraca ma mieć charakter długoterminowy.

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami. Firma posiada także największą i najlepiej rozpoznawalną w Polsce sieć serwisową, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju.

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.