On Board PR ekskluzywnie z Johnnie Walker i Porsche

Konsultanci On Board PR Ecco Network, w ramach umowy ramowej z producentem i dystrybutorem jednych z najbardziej znanych marek alkoholi premium na świecie – firmą Diageo, są odpowiedzialni za strategię, przeprowadzenie i koordynację działań promocyjnych dla najnowszej limitowanej kolekcji Johnnie Walker® Blue Label™ zaprojektowanej i sygnowanej przez Porsche Design Studio. Do Polski trafi jedynie 500 sztuk wyjątkowej kolekcji unikatowych zestawów z Johnnie Walker® Blue Label™ w roli głównej.

Johnnie Walker® Blue Label™ Porsche Design Studio jest jedną z trzech propozycji limitowanych edycji Johnnie Walker w wariantach Black Label i Blue Label, które są dostępne w Polsce od początku listopada br. Pozostałe dwie to Johnnie Walker® Double Black™ i Johnnie Walker® Jasper Goodall F13 Limited Black Label™ Edition.

Promocję limitowanej kolekcji Johnnie Walker® Blue Label™ rozpoczął pokaz dla prasy przygotowany we współpracy z Porsche Polska oraz magazynem RAMP. Podczas spotkania z dziennikarzami, poza premierą „owocu” kooperacji marki Johnnie Walker i Porsche Design Studio, zaprezentowano również najnowszy model Porsche 911 Carrera 4S.

Za realizację projektu z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialny jest zespół Anny Dostatniej z działu Retail & Entertainment, prowadzonego przez Tomasza Lisa.

On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję socialmediową Think Kong.

Porsche Design Studio. Markę Porsche Design założył cztery dekady temu profesor Ferdynand Alexander Porsche, wnuk założyciela firmy Porsche i projektant kultowego samochodu Porsche 911. Niemiecka marka zajmuje się przede wszystkim produkcją ekskluzywnych męskich akcesoriów inspirowanych sportowymi autami. Od niedawna studio projektuje także meble, wyposażenie wnętrz, komputery i inne przedmioty użytkowe. Wszystkie stanowią przykład doskonałego wzornictwa, połączonego z najwyższą jakością i funkcjonalnością. Studio projektowe ma na swoim koncie ponad 130 nagród i wyróżnień.

Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: Johnnie Walker, Guinness, Smirnoff, J&B, Baileys, Jose Cuervo, Tanqueray, Captain Morgan, Crown Royal, wina Beaulieu Vineyard i Sterling Vineyards.  Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku i Londynie. Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu