50. Rajd Barbórki Warszawskiej: PSB Mrówka Erem Rally Team powalczy o Karową

W najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja Rajdu Barbórki Warszawskiej, która jak co roku zakończy sezon w sportach motorowych w naszym kraju. Udział w zawodach zapowiedziało ponad sto załóg, z czego ponad trzydziestu kierowców wystartuje w Barbórce Legend. Z numerem 65 pojawią się na trasie reprezentanci PSB Mrówka Erem Rally Team – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt. Zawodnicy wspierani przez Eko Energia, VOX Industrie, Rockwool Polska, Tytan, Satyn, Koelner, Graphite i Bolix oraz Prezydenta Miasta Przemyśla zmierzą się z całą plejadą najwspanialszych samochodów, legendarnych nazwisk i marek znanych z rajdowych tras całego świata. Szczególną atrakcją, oprócz aż ośmiu samochodów WRC, jest start Felixa Baumgartnera, który zasłynął skokiem spadochronowym ze stratosfery. Czy Grzegorz Musz odda dłuższy skok od popularnego Felixa na jednej z hop na odcinku Bemowo? Przekonamy się o tym już w sobotni wieczór.

Grzegorz Musz: w najbliższą sobotę wystartujemy w jubileuszowej, pięćdziesiątej edycji Rajdu Barbórki Warszawskiej. Będzie to nasz drugi udział w warszawskim klasyku. Rywalizacja z najlepszymi kierowcami ze wszystkich dyscyplin motorsportu jest zawsze bardzo interesująca. Jednak naszym głównym celem jest dobra zabawa oraz pokazanie się z jak najlepszej strony przed tysiącami kibiców, którzy co roku licznie pojawiają się przy trasie tego rajdu. Magiczna atmosfera, wspaniali ludzie, świetni kierowcy tworzą niepowtarzalny klimat, w szczególności widoczny na słynnej ulicy Karowej. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zakwalifikować się do Kryterium Asów, przejeżdżając w jak najszybszym tempie pod Wiaduktem Markiewicza. Nie będzie to proste zadanie, bo podobne założenie ma kilkadziesiąt załóg, w tym trzydziestu zawodników z naszej klasy. Nasz start wspierają: Eko Energia – producent ekologicznych paliw energetycznych, VOX Industrie – dostawca wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych oraz „Rockwool Polska – światowy lider w produkcji skalnej wełny mineralnej. Dziękujemy także naszym partnerom, którzy przez cały rok nas wspierali: Grupa PSB Mrówka, EREM, TYTAN, SATYN, KOELNER, GRAPHITE i BOLIX oraz Prezydentowi Miasta Przemyśla. Na koniec szczególne słowa podziękowania kierujemy do naszych kibiców za doping w całym sezonie i mamy nadzieje, że wspólnie z innymi zawodnikami stworzymy dla Was wspaniałe widowisko podczas Rajdu Barbórki. Do zobaczenia na trasie!

Damian Zygmunt: Rajd Barbórki Warszawskiej to wielkie święto dla kibiców i zawodników. Bardzo się cieszymy na myśl o uczestnictwie w tym rajdowym klasyku. Choć przyjdzie nam rywalizować z wieloma świetnymi zawodnikami dysponującymi bardzo szybkimi samochodami, to naszym głównym celem jest dobra zabawa i zapewnienie świetnego widowiska wszystkim kibicom. Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy pomagali nam w tegorocznym sezonie. Dzięki!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu