Przejdź do treści

PGE Obrót S.A. sprzeda energię PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN S.A. – to kolejne duże i renomowane przedsiębiorstwo, które wybrało ofertę i usługi PGE Obrót S.A. Podczas wygranego przetargu Spółka zaoferowała najlepsze warunki handlowe oraz wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Przez cały 2013 rok dla swoich ok. 1 800 punktów poboru zlokalizowanych na terenie całego kraju PKN ORLEN S.A. będzie kupował energię elektryczną od PGE Obrót S.A. Zakontraktowany wolumen wyniesie ok. 180 GWh i przeznaczony jest na zasilanie sieci stacji i terminali Koncernu oraz wybranych budynków administracyjnych.

O sukcesie, czyli wygrywanych przez PGE kolejnych przetargach, decyduje nie tylko korzystna cena za energię elektryczną.

– Dbamy także o to, aby dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta oraz zapewnić mu wysoką jakość usług posprzedażowych – mówi Paweł Prządka p.o. prezesa PGE Obrót S.A.. – To, że znaczące na rynku firmy i przedsiębiorstwa wybierają PGE Obrót S.A. potwierdza fakt, że Spółka postrzegana jest jako wiarygodny partner gwarantujący bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej – dodaje.

Do grona klientów PGE Obrót S.A dołączyły niedawno także: ZUS, IKEA, huta CMC Zawiercie oraz Tramwaje Warszawskie.