Przejdź do treści

iBILLBOARD powiększa zespół

W listopadzie iBILLBOARD Polska powiększył zespół o dwie nowe osoby. Do grona pracowników spółki dołączyły Agnieszka Kalińska, obejmując stanowisko PR Managera oraz Anna Szczypczyńska, będąca New Business Managerem.

Agnieszka Kalińska dołączyła do zespołu iBILLBOARD Polska na początku miesiąca. Do jej głównych obowiązków należeć będzie tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji marki, a także działania media relations i PR wewnętrzny.  W ciągu ostatnich trzech lat, Kalińska współpracowała z klientami z branży: IT, FMCG, kosmetycznej, turystycznej  oraz kobiecej. Jak rownież z agencjalmi PR m.in.: S4 i 4D media relations. Wcześniej obejmowała stanowisko asystenckie w Radiu RMF FM w dziale marketingu, oraz w Onet.pl w dziale społecznościowym. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, jak również Kulturoznawstwa Międzynarodowego  na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Anna Szczypczyńska z początkiem listopada objęła stanowisko New Bussines Manager. Będzie odpowiedzialna za realizację strategii sprzedażowej jak również pozyskiwanie nowych klientów oraz edukację rynku w przypadku mniejszych firm i klientów bezpośrednich.  Szczypczyńska pracowała jako dziennikarz, redaktor prowadzący, oraz dostawca treści m.in dla Wirtualnej Polski, Gazeta.pl, czy Onet.pl.  Zajmowała się również obsługą kanałów social media dla Gazeta.pl. Jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego,  zrealizowała także program MOST na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.