Delfinarium Acer w Warszawie

Firma Acer zaskakuje odkryciami nowoczesnych technologii! Wszyscy warszawiacy i klienci odwiedzający Centrum Handlowe Złote Tarasy już od dziś mają niepowtarzalną okazję dołączenia do zespołu naukowców Megan Fox i porozmawiania z delfinem!

Od dnia 23 listopada 2012 teren warszawskiej galerii handlowej, za sprawą firmy Acer, zamienia się w park odkryć naukowych. Wszystkich tych, którzy chcą żyć pełnią życia i odkrywać nowe pasje, animatorzy wprowadzają w świat nowoczesnych technologii. Wystarczy tylko odwiedzić stoisko Acer, aby wraz z zespołem naukowców Megan Fox, którzy opracowali specjalny system tłumaczący dźwięki wydawane przez delfiny, porozmawiać z jednym z nich.

Podczas spotkań w centrum handlowym możliwe jest również testowanie produktów firmy, m.in. Acer Aspire S7 – najcieńszych i najlżejszych ultrabooków spośród wszystkich oferowanych przez producenta. Ultrabooki™, wyposażone w wydajny procesor Intel® Core™ i7, charakteryzują się widowiskowym wykończeniem z białego, wytrzymałego szkła Gorilla Glass. Wszystkim osobom zainteresowanym sprzętem, obsługa techniczna obecna na stoisku firmy, udzieli kompleksowych informacji.

Acer dla gości odwiedzających stoisko zorganizował również mnóstwo dodatkowych atrakcji! W każdym tygodniu w sobotę i w niedzielę oraz w dzień Mikołaja (6.12.2012), a także w przedświąteczny piątek (21.12.2012) odbywać się będą konkursy z wiedzy o firmie Acer, w których do wygrania będą cenne nagrody od producenta. Codziennie na najmłodszych czekać będą przemiłe hostessy z ulubionymi przez dzieci balonikami oraz drobnymi upominkami.

Stoisko firmy Acer otwarte jest od dnia 23 listopada 2012 do 23 grudnia 2011 w godzinach 9.00-22.00. Złote Tarasy, piętro I.

Zapraszamy!

 

O firmie Acer

1 Acer, Złote tarasyOd założenia w roku 1976 firma Acer przełamuje bariery między ludźmi a technologią, dzięki czemu ludzie mogą pokonywać ograniczenia. Acer zajmuje 2 miejsce na ogólnoświatowym rynku notebooków (dane firmy Gartner z roku 2011). Grupa Acer zatrudnia 8000 osób na całym świecie, a jej przychody w roku 2011 wynosiły 15,7 miliarda USD.

Firma Acer stosuje kanałowy model biznesowy, który przyczynił się do jej sukcesu, a także strategię opartą na kilku markach, integrującą marki Acer, Gateway i Packard Bell na rynkach całego świata. Firma Acer projektuje produkty przyjazne dla środowiska naturalnego, ponadto współpracując z dostawcami utworzyła pro-ekologiczny łańcuch dostaw.

Firma Acer została Ogólnoświatowym Partnerem Ruchu Olimpijskiego. W ramach tej współpracy pomagała w przeprowadzeniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010 oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.