Przejdź do treści

Światowy Dzień Pluszowego Misia z Kasią Cichopek w NoVa Park

Już w niedzielę 25 listopada 2012 roku gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park będzie świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia. Całej zabawie będzie towarzyszyć i patronować Kasia Cichopek, znana aktorka i prezenterka. W czasie spotkania przewidziano wiele atrakcji m.in. akcje licytacyjne, z których dochód zostanie przeznaczony na realizację marzeń dzieci z województwa lubuskiego, będących pod opieką Fundacji „Mam Marzenie”.

„Światowy Dzień Pluszowego Misia” w Centrum Handlowym NoVa Park to kolejne wydarzenie organizowane w ramach cyklu „Niedziele z Gwiazdami”. Tym razem gościem specjalnym będzie Kasia Cichopek, która włączy się do akcji pomocy dzieciom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

W programie przewidziano m.in. wielką licytację przedmiotów należących do znanych osobistości. Zebrane podczas akcji licytacyjnej pieniądze zostaną przeznaczone na spełnianie marzeń dzieci z województwa lubuskiego w ramach współpracy z Fundacją „Mam Marzenie”. Dodatkowo, każdy klient NoVa Park może osobiście włączyć się do akcji robiąc zakupy w dniu 25 listopada. Wystarczy dostarczyć paragon za zakupy do jednego z punktów rejestracji paragonów, zlokalizowanych w NoVa Park. Im wyższa będzie łączna kwota zarejestrowanych niedzielnych paragonów, tym więcej pluszowych misiów NoVa Park ufunduje instytucjom opiekującym się dziećmi, w ramach akcji „Misie za zakupy”.

„Nie ma nic wspanialszego niż uśmiech dziecka. Akcja zorganizowana przez NoVa Park ma wesprzeć potrzebujące dzieci z województwa lubuskiego. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tej inicjatywie. Sama będąc mamą, doskonale wiem, jak ogromną radość może sprawić niewielki pluszowy miś” – mówi Kasia Cichopek.

Ciekawym punktem niedzielnego spotkania z Kasią Cichopek będzie również akcja „Superbohater z sąsiedztwa”, w ramach której NoVa Park przedstawi i nagrodzi osoby, które robią coś dobrego dla innych. Kandydaturę „Superbohatera z sąsiedztwa” może zgłosić każdy, pisząc na adres e-mail niedzielezgwiazdami@nova-park.pl do soboty 24.11 do godziny 12:00.

„Kolejna ‘Niedziela z Gwiazdami’ to nie tylko okazja do spotkania ze znaną aktorką Kasią Cichopek, ale również Światowy Dzień Pluszowego Misia, w czasie którego organizujemy wiele charytatywnych działań. W NoVa Park odbędą się akcje licytacyjne w ramach współpracy z Fundacją ‘Mam Marzenie’, kupimy także pluszowe misie instytucjom opiekującym się dziećmi w województwie lubuskim oraz nagrodzimy „Superbohaterów z sąsiedztwa”, społeczników działających w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia NoVa Park już w najbliższą niedzielę” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Poniżej prezentujemy program „Światowego Dnia Pluszowego Misia z Kasią Cichopek w NoVa Park”:

  • 13:00 – rozpoczęcie Światowego Dnia Pluszowego Misia w NoVa Park
  • 14:00 – multimedialny wywiad z Kasią Cichopek
  • 14:15 – pierwsze podsumowanie akcji „Pluszowe misie za zakupy” – im więcej zarejestrowanych paragonów za zakupy w NoVa Park, tym więcej pluszowych misiów NoVa Park kupi dzieciom!
  • 15:00 – multimedialny wywiad z Kasią Cichopek
  • 15:15 – prezentacja Superbohaterów z Sąsiedztwa
  • 16:00 – multimedialny wywiad z Kasią Cichopek
  • 16:15 – prezentacja Superbohaterów z Sąsiedztwa
  • 17:00 – Licytuj i Pomagaj! – wielka akcja licytacyjna z udziałem osobistości z całego regionu
  • 18:00 – finał akcji “Pluszowe misie za zakupy” – podanie liczby misiów, które NoVa Park kupi dzieciom

Informacje o firmie

1 Apsys, Kasia Cichopek, NoVa Park, Światowy Dzień Pluszowego MisiaNoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.