Ben Affleck zaprasza na przedpremierowe pokazy do Cinema City

Majstersztyk reżyserski Bena Afflecka trafia przedpremierowo na ekrany wybranych kin Cinema City w całej Polsce! Szpiegowski thriller – „Operacja Argo” – zawita do Cinema City już w tę sobotę, 24 listopada. Przyjdź i jako pierwszy osądź, jak Ben Affleck sprawdził się w roli reżysera i jednocześnie głównego bohatera.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach „Operacja Argo” trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Film powstał na podstawie wspomnień byłego agenta CIA – Tony’ego Mendesa – i przedstawia kronikę tajnej i spektakularnej misji ratowania sześciu Amerykanów z rąk bojówkarzy Ajatollaha Chomeiniego. Kino akcji w najlepszym wydaniu zagości na ekranach kin Cinema City na 6 dni przed oficjalną polską premierą – już 24 listopada!

„Operacja Argo to zawrotne tempo akcji, a kreacje Bena Afflecka i Johnego Goodmana zasługują na uznanie! Śmiało można również stwierdzić, że Affleck sprawdził się także w roli reżysera. Jego kolejny już film okazał się naprawdę interesujący! Zapraszamy wszystkich kinomaniaków do Cinema City już 24 listopada na przedpremierowe pokazy Operacji Argo!” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 30 listopada 2012 roku. Cinema City zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się już w tę sobotę, 24 listopada. Bilety są do kupienia na stronie cinema-city.pl

INFORMACJE O CINEMA CITY

1 Ben Affleck, Cinema City, Operacja ArgoCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu