Przejdź do treści

Zimowy Festiwal Nagród w Centrum Handlowym Osowa

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia, dlatego Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku przygotowało wyjątkowy „Zimowy Festiwal Nagród”, w którym do wygrania jest aż 3.800 atrakcyjnych prezentów. Od 17 listopada można brać udział w zabawie, w której każdy los to szansa na wygraną. Festiwal potrwa do 2 grudnia 2012 roku.

Zasady Zimowego Festiwalu Nagród są bardzo proste. Wystarczą jedynie trzy kroki aby sięgnąć po nagrodę:

  • Krok 1: Zrób zakupy za min 100 zł. Pamiętaj, żeby zachować paragon. Jednego dnia możesz zsumować maksymalnie trzy paragony do kwoty 100 zł. W przypadku łączenia paragonów, tylko jeden może być z hipermarketu Real.
  • Krok 2: Odbierz los od hostessy w dniu zakupów. Za paragon o wartości od 130 zł otrzymasz 2 losy.
  • Krok 3: Wygrywaj nagrody! W okresie jego ważności codziennie sprawdzaj swój los w każdym z trzech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum. Każdy kiosk to nowa szansa wygranej.

Do wygrania w „Zimowym Festiwalu Nagród” są karty podarunkowe o wartości: 25, 50, 100, 300 i 1 000 złotych do wykorzystania w sklepach na terenie galerii, a także kuferki ze słodyczami. Klienci, którzy nie trafią nagrody w postaci karty podarunkowej lub opakowania łakoci, otrzymają rabaty i specjalne oferty promocyjne dostępne w sklepach i punktach usługowych na terenie całej galerii. Propozycje atrakcyjnych bonusów wyświetlane będą na ekranie kiosku multimedialnego, dzięki czemu klient sam wybierze interesującą go promocję.

„’Zimowy Festiwal Nagród’ to kolejna cykliczna akcja stworzona z myślą o naszych klientach. Przez ponad dwa tygodnie każdy, kto zrobi zakupy za minimum 100 zł może wejść do gry o ciekawe nagrody – do wygrania karty podarunkowe na zakupy w naszej galerii, wyjątkowe kuferki pełne krówek oraz specjalne bony rabatowe. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, w której nie ma przegranych” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Zimowy Festiwal Nagród potrwa do 2 grudnia 2012 roku. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Punkcie Odbioru Nagród.

Informacje o firmie

1 Centrum Handlowe Osowa, Zimowy Festiwal NagródCentrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.