Przejdź do treści

PortalFranczyza.pl ujawnia swą nową tożsamość – stronę poświęconą rynkowi franczyzy w Polsce

Bardziej nowoczesny wygląd i zoptymalizowana nawigacja: PortalFranczyza.pl całkowicie przeprojektował swoją stronę internetową w celu lepszego zaspokojenia potrzeb swoich użytkowników.

W tym miesiącu PortalFranczyza.pl zaprezentował najnowszą wersję swojej strony internetowej www.portalfranczyza.pl. Nowa – prostsza i bardziej współczesna – strona jest wynikiem poszukiwań i ulepszeń w celu poprawy ergonomii. Została zaprojektowana na innowacyjnej architekturze, tworzącej podwaliny pod nowy, bardziej przyjemny interfejs użytkownika. PortalFranczyza.pl jako jedna z wiodących stron internetowych w zakresie franchisingu jest przeznaczony wyłącznie dla polskiego rynku franczyzy.

Na tej nowej stronie w polskiej wersji językowej PortalFranczyza.pl zamieści swoją ekspertyzę w zakresie franczyzy dostępnej dla polskich przedsiębiorców, tak, aby pomóc im znaleźć najlepsze możliwości w ich kraju. Odwiedzający stronę znajdą tam istotne i pouczające treści na temat franchisingu. Na stronie będą również dostępne artykuły na temat wschodzących sektorów franczyzowych, oryginalne treści wideo i przewodniki wyjaśniające krok po kroku, jak zdobyć i uruchomić swoją jednostkę franczyzową.

Oczyszczona witryna z nowymi funkcjami. Wyszukiwarka jest dostępna w górnej części strony głównej i na wszystkich stronach portalu, ponieważ stanowi jedno z ulubionych narzędzi dla potencjalnych franczyzobiorców. Pozwala ona internautom na wybór sieci w oparciu o dostępne fundusze i określony sektor działalności.

Młodzi i dynamiczni ludzie, rozwijająca się klasa średnia i duża liczba obywateli – to wszystko sprawia, że polska gospodarka jest przygotowana na jeszcze lepszy rozwój branży franczyzowej w najbliższych dziesięcioleciach. PortalFranczyza.pl posiada doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej i jest otwarty na współpracę z franczyzodawcami i potencjalnymi franczyzobiorcami z Polski, aby pomóc jeszcze większej ilości osób realizować ich marzenia związane z prowadzeniem firmy.

Dla zapewnienia dalszego wzrostu, PortalFranczyza.pl opracowuje nowe narzędzia i usługi dla franczyzodawców, które pozwolą im lepiej zarządzać swoją obecnością w Internecie, a tym samym zapewnią firmom większą skuteczność w rekrutacji franczyzobiorców, pozwalając im zaoszczędzić pieniądze.