Przejdź do treści

Cooler Master Cube Stand – stabilna podstawa tabletu

Cooler Master wprowadził do sprzedaży uniwersalną podstawkę dla tabletów – Cube Stand. Urządzenie oferuje wygodną i bezpieczną pracę z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku modelami o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali.

Składana podstawa

Konstrukcja Cube Stand, bazująca na solidnych zawiasach, pozwala na płynną regulację ustawienia urządzenia. Ponadto możliwe jest także całkowite złożenie podstawy, co przekłada się na jej łatwy transport. Uchwyt Cube Stand gwarantuje bezproblemową instalację praktycznie dowolnego tabletu, o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali, zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej. Ponadto szerokie opcje regulacji kąta nachylenia, aż do 135˚ umożliwiają znalezienie optymalnego ustawienia tabletu zapewniającego np. komfortowe oglądanie filmu.

Stabilność i bezpieczeństwo

Cube Stand, podobnie jak pozostałe produkty mobilne Cooler Master, wykonany jest z wysokiej klasy aluminium. Dzięki temu podstawa wyróżnia się solidną konstrukcją oraz ciekawym wyglądem. Cooler Master zastosował także gumowe wykończenia elementów podtrzymujących, dzięki czemu zyskujemy pewność ochrony obudowy tabletu przez przypadkowymi zarysowaniami. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest znacznie stabilniejsze oparcie urządzenia na podstawie. Kolejnym atutem Cube Stand są regulowane uchwyty zapewniające swobodne podpięcie do tabletu kabla zasilającego. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o gumowych nóżkach, które odpowiadają za stabilne i bezpieczne ustawienie podstawy Cooler Master na dowolnej powierzchni.

Z Cube Stand mamy gwarancję bezpiecznego i komfortowego korzystania z tabletów o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali, zarówno w domu jak i w podróży.

Sugerowana cena detaliczna podstawki Cube Stand to 219,00 PLN brutto.