Przejdź do treści

Awaryjne źródła zasilania INTEX – by nie zaskoczył Cię brak energii

Tagi:

W wielu domach występują urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie, ale do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania. Co jednak zrobić w sytuacji zaniku prądu? By mieć pewność, że nawet w wyjątkowych sytuacjach praca urządzeń domowych nie zostanie zakłócona warto zastosować awaryjne źródła zasilania, które oferuje marka INTEX.

Systemy awaryjnego zasilania marki INTEX służą do ochrony wybranych urządzeń przed zakłóceniami zasilania, których efektem mogłoby być zaburzenie lub też przerwanie ich pracy. W ofercie dostępne są cztery modele, które różnią się mocą nominalną i napięciem zasilania:

  • KOM0229 – 400W / 12V
  • KOM0312 – 600W / 12V
  • KOM0419 – 600W / 24V
  • KOM0325 – 900W / 24V

Urządzenia marki INTEX doskonale sprawdzą się do zasilania np. pomp centralnego ogrzewania lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych, czy np. urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła, a także wszelkich urządzeń wyjątkowo wrażliwych na najmniejsze zmiany kształtu napięcia. Zaletą systemów awaryjnych INTEX jest czysty sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory), dzięki któremu urządzenie zapewnia stabilną pracę, zapobiegając efektowi przegrzewania się odbiorów indukcyjnych.

Każdy model awaryjnego źródła zasilania INTEX po podłączeniu do akumulatora stanowi kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230VAC. Zespół ten wyposażony jest w układ zabezpieczenia baterii, który chroni użyty akumulator przed uszkodzeniem w wyniku całkowitego ponadnormatywnego rozładowania.

 

INTEX – marka specjalizująca się w produkcji urządzeń peryferyjnych. Jej celem jest usprawnienie korzystania z cyfrowych technologii. Produkty Intexa są dopracowane technicznie i stylowo, wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena.